GTA V 4 GB Ram sorun çıkartır mı ?

FireStorm

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar şuanda sistemimde 4 GB bellek bulunmakta. GTA V Torrent sürümünü indirip denemek istiyorum. Oyun, oynanılabilir seviyede ise oyunu alacağım. Fakat oyun, oynanılamaz derecede düşük fps verirse oyunu almaktan vazgeçip bir 4 GB'lık modül alacağım. Tam sistemimde bunlar:

• Asus H81 Anakart
  • Corsair vengeance 4GB bellek
  • 600W Tt litepower PSU
  • Zotac GTX 660
İnternette bu videoya rastladım. Oyun GTX 750 Ti'da 4 GB bellek ile sorunsuz 40 FPS'de oynatıyor. RAM kullanımıda 3500 MB civarında. Ama gözüme takılan kısım şu. Ara sıra FPS dropları gerçekleşiyor. Bu ekran kartından mı kaynaklanıyor ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bir sorundan dolayı 2 gündür 4 gb ram ile oynuyorum hiçbir sıkıntım olmadı. Ekran kartım Powercolor HD 7850 PCS+.

Çok felaket takılıyor arkadaşlar. Oyun neredeyse oynanılacak şekilde değil. Oyunu almaktan vazgeçip 4 GB'lık bellek alacağım. Yanıtlar için teşekkürler. @haci Ayarlarınızı ve sisteminizi yazarsanız sevinirim.

Amd athlon x4 3.20ghz
4 gb kingston 1600 mhz ram
Amd radeon hd 8510 ekran kartı

Gölge ayarı of geri kalan tüm ayarlar açık. Şuan bende hiç kasma yok gayet rahat bir şekilde oynuyorum.

i5 4460 650ti boost 4gb ram ile bazıları high bazıları medium ayarlarda 65-70 fps veriyor 8gb oldugunda 2133 mhz de 90-120 fps oluyor

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı