Çözüldü GTA V Açılmama Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mete-HAN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yine bir oyun hatasıyla yardımınıza ihtiyacım var. Orijinal GTA 5'e sahibim ve en son gelen 80 küsür mb'lık güncellemeyi oyun yaptıktan sonra oyun açılmamaya başladı. Normalde kendisi güncellemeden sonra açılır ancak her açışımda aynı güncellemeyi yapıyor ve oyun başlamıyor.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Bize daha daha fazla detay ver. Nasıl açılmıyor? Ne hatası veriyor? Sadece açılmıyor diyerek sorunu çözemeyiz.

Social Club ekranı geliyor, güncellemeyi yapıyor ama sonrasında oyun başlamıyor. Ekrana hiçbir şey gelmiyor.

Dosyaları doğrulamayı dene Social Club'tan da dosya doğrulanabiliyordu.

Yine aynı şekilde güncellemeyi yaptı ve oyun açılmadı
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Sorun Social Club'daymış. Tekrar kurdum ve düzeldi. İlgilenen herkese teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar yine bir oyun hatasıyla yardımınıza ihtiyacım var. Orijinal GTA 5'e sahibim ve en son gelen 80 küsur MB'lık güncellemeyi oyun yaptıktan sonra oyun açılmamaya başladı. Normalde kendisi güncellemeden sonra açılır ancak her açışımda aynı güncellemeyi yapıyor ve oyun başlamıyor.

Sorun çözüldü. Social Club'ı tekrar yükledim ve oyun açıldı. İlgilenen herkese teşekkürler.
Bize daha daha fazla detay ver. Nasıl açılmıyor? Ne hatası veriyor? Sadece açılmıyor diyerek sorunu çözemeyiz.

Social Club ekranı geliyor, güncellemeyi yapıyor ama sonrasında oyun başlamıyor. Ekrana hiçbir şey gelmiyor.

Dosyaları doğrulamayı dene Social Club'tan da dosya doğrulanabiliyordu.

Yine aynı şekilde güncellemeyi yaptı ve oyun açılmadı
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Sorun Social Club'daymış. Tekrar kurdum ve düzeldi. İlgilenen herkese teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar yine bir oyun hatasıyla yardımınıza ihtiyacım var. Orijinal GTA 5'e sahibim ve en son gelen 80 küsur MB'lık güncellemeyi oyun yaptıktan sonra oyun açılmamaya başladı. Normalde kendisi güncellemeden sonra açılır ancak her açışımda aynı güncellemeyi yapıyor ve oyun başlamıyor.

Sorun çözüldü. Social Club'ı tekrar yükledim ve oyun açıldı. İlgilenen herkese teşekkürler.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı