Çözüldü GTA V açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

eymentosun

Centipat
Daha fazla  
RAM
8GB
Epic Games'ten GTA 5 aldım oyun açılıyordu ama şimdi acilmiyor. Polis modu kurdum açtım ama sonra tekrar açmak isteyince izin verme çıkı evet diyorum 20 saniyede geri geliyor bayağı geldi oyun açılmıyor. Rockstar Games Launcher'i açmak isteyince o da açılmıyor, ne yapmam lazım?

20240308_131355.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, Cloudflare WARP VPN indirin. VPN'yi çalıştırdıktan sonra Rockstar Launcher'i açıp güncellemesini bekleyin. Güncelledikten sonra VPN kapatmadan oyuna giriş yapınız. Oyun açıldıktan sonra VPN'yi isteğinize göre kapatabilirsiniz. Sorununuz çözüldüğünde ise bana bir teşekkür edin 😃
VPN ile girdiğimde bir güncelleme geldi ! onu yükledi ve oyuna girdi. Daha sonra VPN kapatıp denemek istedim ve çalıştı tekrar girdim. Güncellemeden sonra kendini düzeltti sanırım. İki kere denedim sorun yok!

VPN ile girdiğimde bir güncelleme geldi! Onu yükledi ve oyuna girdi. Daha sonra VPN kapatıp denemek istedim ve çalıştı tekrar girdim. Güncellemeden sonra kendini düzeltti sanırım. İki kere denedim sorun yok!

Denedim VPN açıkken sunucu hatası aldım kapattım açıldı umarım düzelmiştir hepinize teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı