GTA V açılmıyor

MehmetSrtkya

Kilopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Teknoloji Alanı
Oyunu Steam üzerinden açmaya çalışıyorum. Rockstar açıyor, Steam üzerinden çalışıyor gösteriyor ekrana herhangi bir şey gelmiyor. İlk aktivasyon hatası veriyordu, onu düzelttim. Steam eksik dosya ayrıcalıkları gibi bir hata verdi. Sildim yükledim oyunu ve Steam'ı bu sefer hiç açılmıyor. Neden yapıyor olabilir?

Not: Disk 2TB yeni. Sistem oyun için yeterli bu bilgisayar ile oynadığım yüzlerce saatim var.

Oyunu Steam üzerinden açmaya çalışıyorum. Rockstar açıyor, Steam üzerinden çalışıyor gösteriyor ekrana herhangi bir şey gelmiyor. İlk aktivasyon hatası veriyordu, onu düzelttim. Steam eksik dosya ayrıcalıkları gibi bir hata verdi. Sildim yükledim oyunu ve Steam'ı bu sefer hiç açılmıyor. Neden yapıyor olabilir?

Not: Disk 2TB yeni. Sistem oyun için yeterli bu bilgisayar ile oynadığım yüzlerce saatim var.

Bunu önceden denemiştim tekrar denedim ama saçma bir şekilde görev yöneticisinde GTA ile ilgili hiçbir şey gözükmedi. Steam'ı sonlandırınca logosu Steam olan GTA V yazısı gözüktü onu da kapadım. Şu an yine aynı hocam açılmıyor.

Bunu önceden denemiştim tekrar denedim ama saçma bir şekilde görev yöneticisinde GTA ile ilgili hiçbir şey gözükmedi. Steam'ı sonlandırınca logosu Steam olan GTA V yazısı gözüktü onu da kapadım. Şu an yine aynı hocam açılmıyor.

Hocam Steam'den kaynaklı olabılır ıstersenız bir sıl yukle yapınız Steam'ı.

GTA 5'e sağ tıkla uyumluluk sorunu gider e tıkla önerdiği ayarlarda başlat.
Bir de yönetici olarak çalıştırmayı dene.

GTA 5'e sağ tıkla uyumluluk sorunu gider e tıkla önerdiği ayarlarda başlat.
Bir de yönetici olarak çalıştırmayı dene.

Olumsuz hocam çevrimdışı olarak da denedim Steam'ı RS Launcher'i açıyor her seferinde ve artık Steam de durdur da demiyor bir süre bekleyip tekrar oyna durumuna geçiyor.

Bir de rapor paylasin bakalim.

Bir de rapor paylasin bakalim.

Buyrun.

Hatanın şu an %100 bundan dolayı kaynaklanıp kaynaklanmadığını bilmiyorum ama, bir ihtimal olduğu için denemenizi isteyeceğim. Bilgisayarınızda OneDrive kuruluysa rehber yardımıyla kaldırıp tekrar deneyin. Raporda bunun dışında göze çarpan bir şey yok.

Kaldırmadan önce uyarıyı dikkatli bir şekilde okuyunuz.

"Uyarı:
Bu işlem OneDrive içindeki her şeyi silecektir! İşlemi yapmadan önce hem masaüstünüzdeki hem de Belgeler klasörünüzdeki her şeyi D:\ gibi bir sürücüye ya da C:\ kök dizine yedekleyin!"

Ayrıyeten oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin bakalım.

Geri
Yukarı