Çözüldü GTA V açınca tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Eendeer

Decapat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 10.Nesil
Gtx 1080Ti
12GB Ram
Meslek
Devoloper,Editor
Öncelikle Epic Games'ten GTA V'ye sahibim daha bugün yükledim. Epic Games'ten veya Rockstar Games Launcher'dan çalıştırdığımda oyun tepki vermiyor. Görev yöneticisinde gözüküyor ama hiçbir tepki vermiyor Görev Yöneticisi'nden görevi sonlandır desem de oyun kapanmıyor çözümünü bilen varsa şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Aynı sorunu bizzat yaşayıp 1 ay boyunca çözmeye çalıştım en sonunda şu video ile yaptım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dosyaları doğrulamayı denediniz mi? Driverlar güncel mi? Sisteminiz yetiyor mu oyun için?

Öncelikle Epic Games'ten GTA V'ye sahibim daha bugün yükledim. Epic Games'ten veya Rockstar Games Launcher'dan çalıştırdığımda oyun tepki vermiyor. Görev yöneticisinde gözüküyor ama hiçbir tepki vermiyor Görev Yöneticisi'nden görevi sonlandır desem de oyun kapanmıyor çözümünü bilen varsa şimdiden teşekkürler.
Dostum 3 gün uğraştım kafayı yedim. Uzak dur.

Aynı sorunu bizzat yaşayıp 1 ay boyunca çözmeye çalıştım en sonunda şu video ile yaptım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

GTA V klasörü silinmiyor.

Bayağı uğraş sonucu bu video ile sorunum çözüldü çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı