GTA V bilgisayara zarar verir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20210321_122100.jpg
    IMG_20210321_122100.jpg
    194,8 KB · Görüntüleme: 30
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eskiden babam da bana bilgisayar yavaşladığı zaman derdi :) Oğlum indiriyorsun oyunları bilgisayarı yavaşlatıyorsun diye :) Ne yapsam yapayım anlatamıyordum, ben de kendi haline bıraktım :D Son zamanlarda beni oyun başında çok görünce ve bilgisayarın da yavaş olmadığını görünce sanırım bu huyundan kendi vazgeçti :) arkadaşlar zaten cevap vermişler ama; evet, hiçbir şey olmaz bilgisayarına.

Eskiden babam da bana bilgisayar yavaşladığı zaman derdi :) Oğlum indiriyorsun oyunları bilgisayarı yavaşlatıyorsun diye :) Ne yapsam yapayım anlatamıyordum, ben de kendi haline bıraktım :D Son zamanlarda beni oyun başında çok görünce ve bilgisayarın da yavaş olmadığını görünce sanırım bu huyundan kendi vazgeçti :) arkadaşlar zaten cevap vermişler ama; evet, hiçbir şey olmaz bilgisayarına.
Teşekkür eder

Bilgisayara GTA yüklemek istiyorum fakat yükleme esnasında veya yukledikten sonra bilgisayara zarar gelir diye ya da yavaslar mi diye korkuyorum. Bir şey olur mu? Şimdiden teşekkürler.
Rivayet o dur ki bundan yıllar önce GTA 5 ilk çıktığında çok iyi bir oyunmuş. Fakat oyuna sövenler ve çıkıştan çıkmayıp alt F4 çekenler yüzünden oyun o gün kendine söz vermiş. Bana yapılanları cezasız bırakmayacağım diye. O gün bu gündür GTA 5 her yüklenen bilgisayara korkunç şeyler yapmaya başlamış...

Yeni konular

Geri
Yukarı