Çözüldü GTA V Çalışmayı Durdurdu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Durmus Ali

Hectopat
Daha fazla  
Adsız.png

GTA V'i açtığım zaman Social Club'u başarılı bir şekilde giriş yaparak geçiyor fakat oyun ekranı gelir gelmez çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. İnternette ki çözümlerin çoğunu denedim. Çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi?

ProcMon rapor link. Dropbox - Logfile.rar

Çözüm
Raporu başka bir yere yükleme imkanınız var mı? Windows zararlı bulup siliyor.
Şu an iş yerimdeyim. Eve geçtiğim zaman ilk iş tekrar upload etmek olacak. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.
DLL'lik bir sorun yok. Sisteminiz nedir? Oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayın ve Social Club'ı güncelleyin.
FX 4300 işlemci, HD 6970 ekran kartı kullanıyorum. Social Club güncellendi bir kaç gün önce. Format atmadan önce bu sistemler oyunu oynuyordum.

Düzenleme. 08.07.2018 - 21:58
Arkadaşlar sorun çözüldü konu kilitlenebilir. Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, "C:\Windows\USB Vibration\7906" dizininden "EZFRD64.dll" dosyasını silerler ise sorun düzeliyor. İlgilenen herkese teşekkür ederim.
Şu an iş yerimdeyim. Eve geçtiğim zaman ilk iş tekrar upload etmek olacak. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

FX 4300 işlemci, HD 6970 ekran kartı kullanıyorum. Social Club güncellendi bir kaç gün önce. Format atmadan önce bu sistemler oyunu oynuyordum.

Düzenleme. 08.07.2018 - 21:58
Arkadaşlar sorun çözüldü konu kilitlenebilir. Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, "C:\Windows\USB Vibration06" dizininden "EZFRD64.dll" dosyasını silerler ise sorun düzeliyor. İlgilenen herkese teşekkür ederim.
Windows'a giriyorum ama USB dosyası yok nasıl çözücem yardımcı olabilirmisin gta 5' i 3 5 gün önce aldım 2 gün indirme 3 gündürde uğraşıyorum ancak bütün yöntemleri denememe rağmen olmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı