Çözüldü GTA V Çalışmayı Durdurdu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Durmus Ali

Hectopat
Daha fazla  
Adsız.png

GTA V'i açtığım zaman Social Club'u başarılı bir şekilde giriş yaparak geçiyor fakat oyun ekranı gelir gelmez çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. İnternette ki çözümlerin çoğunu denedim. Çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi?

ProcMon rapor link. Dropbox - Logfile.rar

Çözüm
Raporu başka bir yere yükleme imkanınız var mı? Windows zararlı bulup siliyor.
Şu an iş yerimdeyim. Eve geçtiğim zaman ilk iş tekrar upload etmek olacak. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.
DLL'lik bir sorun yok. Sisteminiz nedir? Oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayın ve Social Club'ı güncelleyin.
FX 4300 işlemci, HD 6970 ekran kartı kullanıyorum. Social Club güncellendi bir kaç gün önce. Format atmadan önce bu sistemler oyunu oynuyordum.

Düzenleme. 08.07.2018 - 21:58
Arkadaşlar sorun çözüldü konu kilitlenebilir. Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, "C:\Windows\USB Vibration\7906" dizininden "EZFRD64.dll" dosyasını silerler ise sorun düzeliyor. İlgilenen herkese teşekkür ederim.
Demek ki social club'un bulundugu dizinle alakali bir takim sorunlar var. Social club'u silip tekrar kurmayi deneyiniz.Ayriyeten su an gozume carpan sey launcher baslatilirken okuma problemi cikmis yani launcherinizde de bir problem olabilir.

Demek ki social club'un bulundugu dizinle alakali bir takim sorunlar var. Social club'u silip tekrar kurmayi deneyiniz.Ayriyeten su an gozume carpan sey launcher baslatilirken okuma problemi cikmis yani launcherinizde de bir problem olabilir.
Cevabınız için teşekkürler. Social clup'u silip farklı sürümler yükleyerek denedim fakat sorun çözülmedi. Oyunu silip aynı sistem'e tekrar indirdim yine düzelmedi. Win 8.1 kullanıyorum. Önceden Win 10 yüklü iken sorunsuz oynamıştım.

Yıl 2015. GTA V bilgisayara çıkacak, az kaldı diye gün saydığım zamanlar, normalde bir Steam kullanıcısı olsam da kutusu çok güzel diye kutulu almıştım. Hayatımı işkenceye çevirecek kararı vermiş olduğumu bilmiyordum.
İlk gününden itibaren, aradan tam olarak 3.5 yıl geçmesine rağmen Social Club hataları çözülmedi. Ve ben 180 lira vererek aldığım oyunu maksimum 50 saat oynayabildim.
Sorun bilgisayarda değildi.
Bunu test etmek için format atmak yerine, sıfır bir sistem topladım. Eski HDD ve SSD'lerimi kullanmayıp, sıfır daha hiç açılmamış SSD ve HDD almama rağmen Social Club hataları çözülmedi.

Sonuç: Turgay İskeçeli sadece GTA V oynamak istemişti. Şimdi akıl hastanesinde tedavi görüyor.

(Ağır ironi ve eleştiri içerir)

Raporu başka bir yere yükleme imkanınız var mı? Windows zararlı bulup siliyor.
Şu an iş yerimdeyim. Eve geçtiğim zaman ilk iş tekrar upload etmek olacak. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.
DLL'lik bir sorun yok. Sisteminiz nedir? Oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayın ve Social Club'ı güncelleyin.
FX 4300 işlemci, HD 6970 ekran kartı kullanıyorum. Social Club güncellendi bir kaç gün önce. Format atmadan önce bu sistemler oyunu oynuyordum.

Düzenleme. 08.07.2018 - 21:58
Arkadaşlar sorun çözüldü konu kilitlenebilir. Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, "C:\Windows\USB Vibration\7906" dizininden "EZFRD64.dll" dosyasını silerler ise sorun düzeliyor. İlgilenen herkese teşekkür ederim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı