Çözüldü GTA V CD key gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhabalar, Epic Games üzerinden GTAV satın aldım ama herhangi bir aktivasyon kodu gelmedi, e-postama da baktım ama herhangi bir kod gönderilmemiş. Epic Games destek ekibine yazdım ama 2 gündür yanıt alamadım ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl halletiğinizi de söyler misiniz?
Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar konuya gelirlerse onlar da sorunlarını çözebilsinler.

Öncelikle Rockstar Games'i komple Denetim Masası'ndan sildik sonrasında GTAV'i açtık ve GTAV otomatikman Rockstar Games'i yükledi ardından oyuna girdiğimizde sorun çözüldü.
Merhabalar, Epic Games üzerinden GTAV satın aldım ama herhangi bir aktivasyon kodu gelmedi, e-postama da baktım ama herhangi bir kod gönderilmemiş. Epic Games destek ekibine yazdım ama 2 gündür yanıt alamadım ne yapmam gerek?
Epic kütüphanenden indirip oynayacaksın. Key gelmeyecek

Sanırsam GTAV'ye giriş yaptığında CD kodu istiyor. Ben Steam üzerinden satın almıştım Steam'de CD koduna erişim çok kolay.
Umarım düzelir dostum.
Epic kütüphanenden indirip oynayacaksın. Key gelmeyecek.

Hocam Epic Games aktivasyon kodu göndermez. Oyunu kütüphanenizde görebilmeniz lazım. Oyunu indirip başlattıktan sonra Social Club'a bağlarsınız.

Arkadaşlar, GTAV'ye giriş yaptığında Rockstar Social Club CD key istiyor.

Sanırsam GTAV'ye giriş yaptığında CD kodu istiyor. Ben Steam üzerinden satın almıştım Steam'de CD koduna erişim çok kolay.
Umarım düzelir dostum.
EPIC üzerinden indirirse launcher ile senkron çalışıyor. Lisansı launcherdan doğruluyor her açılışta.

GTA V'i Epic Launcher üzerinden başlatmayı denedin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı