GTA V Çıkış Tarihi Belli Oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Raydric

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İstanbul
Selam, bugün amazonda denk geldim. Satın almak için baktığımda çıkış tarihinin yazdığını farkettim. Daha önce gördüm yazılanları forumda ancak hepsi tahmini olaraktı ve son çeyrekte çıkar gibi şeyler yazılıyordu. 31 Aralık 2014 saat 12:00'da indirilebilir olacak. Bu linktede görebileceğiniz gibi tam çıkış tarihi bu.
Amazon.com: Grand Theft Auto V - PC: Video Games

Amazon henüz oyun PC'ye duyrulmadan önce bu siparişi açtı. Elimizde bulunan tek resmi çıkış tarihi 2014 sonbahar.

Şu anda yeni çıkacak oyunların çıkış tarihleri yazıyor. Far Cry 4, Assassin Creed Unity, Tom Clansy's The Division bu oyunların Amazon'daki çıkış tarihlerini gördüm, doğru mu bilemem ama yine de paylaşmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru mu bilmem diye bir şey yok. Doğru olup olmadığını bileceksin. Rockstar E3 2014'te yılın üçüncü çeyreğinde PC ve yeni nesil konsollara çıkacağını söylemişti.

Diğer oyunları bilmiyorum ama GTA V için doğru değil. GTA V duyrulunca diğerlerini araştırmaya tenezzül bile etmedim. :)

Doğru mu bilmem diye bir şey yok. Doğru olup olmadığını bileceksin. Rockstar E3 2014'te yılın üçüncü çeyreğinde PC ve yeni nesil konsollara çıkacağını söylemişti.

Hocam siz neye dayanarak böyle mesajlar atıyorsunuz? Ne bu ahkam kesmeler? Amazon gibi bir siteden paylaşılmış bir bilgiyi buradan duyuruyorum gelmiş doğru olup olmadığını bileceksin diyorsunuz. Nasıl bilebilirim? Mantıklı bir açıklama yapında neyin doğru olup olmadığını bizde bilelim.

Hangi site olduğu önemli değil. Kaynağın sağlam, bilginin doğru olması önemli. En azından benim için.

Bence o en geç çıkacağı tarih.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı