GTA V çöküyor

İşletim sistemi
Windows 11

Emirrr1234312

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
Nvidia GeForce RTX 4060
İşlemci
AMD RYZEN 7 7840HS
Bugün uzun süre sonra GTA oynamaya başladım. Modluydu script hook hata vermişti. Ondan sonra yeniden yükledim ve çalıştı üstüne biraz daha araç modu yükledim ve ondan sonra vanilla works extended pack modunu kurdum ve oyun ilk polis ışıkları ekranında otomatik kapandı. Ben de farklı bir modu sildim. Yine aynı sorun ondan sonra vanilla works extended pack moduna ait tüm modları silip farklı bir car spawn modu kurdum ondan sonra yine aynı sorunla karşılaştım ve GTA üzerindeki tüm modları sildim ve sorun aynı ama biraz daha değişti tam Rockstar Games logosu geliyor bildiğimiz oyun açılış ekranındaki sarı Rockstar Games logosundayken logo yok olmadan önce aniden siyah ekran veriyor ve 3-4 saniye içerisinde otomatik kapanıyor. Alt+enter yapıp pencere modunda açmayı denedim ve bunu yaptığım anda tekrardan daha kısa bir sürede siyah ekran verdi öncelik modunu değiştirdim. Ve şu anda sorunu nasıl çözeceğime dair hiçbir fikrim yok.

Çözüm
Hocam add-on limit kaldırma yaptınız mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video yardımcı olabilir.
Hocam add-on limit kaldırma yaptınız mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video yardımcı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı