GTA V - Cyberpunk tarzı oyun tavsiyesi

EmreCanpat

Centipat
Daha fazla  
RAM
64GB
GTA V - Cyberpunk tarzı günümüzde veya biraz gelecekte geçen, grafikleri iyi oyun tavsiyesi arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA V - Cyberpunk tarzı günümüzde veya biraz gelecekte geçen, grafikleri iyi oyun tavsiyesi arıyorum.

Watch Dogs serisi.
Mafia Definitive Edition 1 ve 2, 3 kötüdür.
Sleeping dogs serisi, özellikle 2.
Saints Row 3 ve 4.

Forumun önerisiyle oynadığım, high on Life. Oyun aşırı sarıyor.

Off hocam harbi çok güzel oyundu ya, hele silahların konuşmasını dinlemek durmadan, kahkaha atıyordum.

Forumun önerisiyle oynadığım, high on Life. Oyun aşırı sarıyor.

Off hocam harbi çok güzel oyundu ya, hele silahların konuşmasını dinlemek durmadan, kahkaha atıyordum.

Just cause 4

Just cause 4

Mafia Definitive Edition 1 ve 2, 3 kötüdür
Anlatım bozukluğu olmaması için: 1 ve 2'yi oynayabilirsiniz. 3 kötüdür.

Ek olarak, High On Life hatırladığım kadarıyla açık dünya bir oyun değil, bahsettiğiniz oyunlara da benzemiyor. Güzeldir ama yine de Ethem Efe arkadaşımızın önerdiği diğer oyunları ben de öneriyorum.

Anlatım bozukluğu olmaması için: 1 ve 2'yi oynayabilirsiniz. 3 kötüdür.

Ek olarak, high on Life hatırladığım kadarıyla açık dünya bir oyun değil, bahsettiğiniz oyunlara da benzemiyor. Güzeldir ama yine de ethem Efe arkadaşımızın önerdiği diğer oyunları ben de öneriyorum.

Evet tam açık dünya değil, yarı açık dünya denilebilir, oyun içinde farklı haritalara gidip keşif yapabiliyoruz. Ancak yan görev vs. yok. İlk cümlemde dediğimi Mafia 1'in grafikleri çok eski olduğu için Definitive dedim. Yine de teşekkürler.

Geri
Yukarı