Çözüldü GTA V Dosyaları Epic Games'e nasıl tanıtılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi başlığı anlamamış olabilirsiniz.
Durum şöyle benim GTA 5'im Epic'de vardı ve kuruluydu. Benim sonra işletim sistemim çöktü. GTA'yı kurtardım ama açılmıyor Epic Games Launcher'den nasıl tekrar indirmeden oynarım.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu rehber videosundaki yöntem ile yükleyebilirsiniz.
Durum şöyle benim GTA 5'im Epic'de vardı ve kuruluydu. Benim sonra işletim sistemim çöktü. GTA'yı kurtardım ama açılmıyor Epic Games Launcher'den nasıl tekrar indirmeden oynarım.

Kütüphanenizden GTA 5'e sağ tık atıp doğrula deyin. Dosyaları doğrulayacaktır.

Bir klasör oluşturun (X olsun mesela). Oyunu yükle diyip X klasörüne yönlendirin. İndirme başladıktan sonra birkaç MB geçince indirmeyi durdurun. Arka plandan komple kapatın. Oyunun (104 GB olan klasörden bahsediyorum) kurulu olduğu klasördeki tüm dosyaları X klasörünün içine atın. Epic Gamesdeki indirmeyi devam ettire basın. Dosya doğrulama yapacak. Oyun hazır.

Bir klasör oluşturun (X olsun mesela). Oyunu yükle deyip X klasörüne yönlendirin. İndirme başladıktan sonra birkaç MB geçince indirmeyi durdurun. Arka plandan komple kapatın. Oyunun (104 GB olan klasörden bahsediyorum) kurulu olduğu klasördeki tüm dosyaları X klasörünün içine atın. Epic Games'deki indirmeyi devam ettire basın. Dosya doğrulama yapacak. Oyun hazır.

Şimdi dediğinizi yaptım ama indirmemiş gibi Epic Games yeniden açıldı o dizini seçince dizin boş olmalı diyor.

Şimdi dediğinizi yaptım ama indirmemiş gibi Epic Games yeniden açıldı o dizini seçince dizin boş olmalı diyor.

Yüklü olan GTA 5 klasörünün ismini değiştirip sonra tekrar deneyin, indirmeyi %1 olduktan sonra Epic Games'i tamamen kapatıp yüklü olan GTA 5 dosyalarını yeni oluşturulan GTA 5 klasörüne aktar sonra, Epic Games'i başlat doğrulama yapar.

Yüklü olan GTA 5 klasörünün ismini değiştirip sonra tekrar deneyin, indirmeyi %1 olduktan sonra Epic Games'i tamamen kapatıp yüklü olan GTA 5 dosyalarını yeni oluşturulan GTA 5 klasörüne aktar sonra, Epic Games'i başlat doğrulama yapar.

Bende işte öyle yaptım doğrulama yapmadı daha doğrusu hiçbir şey yapmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videodan yararlanmıştım.

Bu rehber videosundaki yöntem ile yükleyebilirsiniz.

Oluyor teşekkürler.
1633947826497.png

Yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı