GTA V Durmaplay adlı siteden alınır mı?

Oyunu bir kere oynayıp bir kenara atacaksan başka hesap alabilirsin. Ama benim mantığım ile kendi hesabına alman en iyisidir. Tüm bilgiler sana ait olur faturalar sen de olur ve her durumda erişim sağlayabilirsin.

Zaten Epic Games üzerinden hesabı tamamen kendi üzerine geçirebiliyor hatta alacak kişi sıkıntı yaşamasın diye yeni bir e-posta açarak bağladım bende 2 ay sonra e-postayı da değişebiliyor. Şifre vs. zaten isim, soy isime kadar + çift doğrulama ile sonsuz güvenceye alabiliyor. Fakat dediğin gibi gidip direk Steamden de oyunu alabilir

GTA V yerine GTA III gelirse sorumlusu sen olursun
Epic games de zamanında bedavaya verilmişti Gta 5 zaten :D Fortnite hesabımın içerisinde olduğu için paralı satıyorum ayrıca zaten hesapta Detroid Become Human ve 180+ oyun bulunuyor bedavaya alındı bunlar zaten problem olmaz. Normalde bedavaya vermek isterdim fakat dediğim gibi Fortnite hesap değerimden dolayı bu fiyata satıyorum.

Oyunu bir kere oynayıp bir kenara atacaksan başka hesap alabilirsin. Ama benim mantığım ile kendi hesabına alman en iyisidir. Tüm bilgiler sana ait olur faturalar sen de olur ve her durumda erişim sağlayabilirsin.
Ben sadece offline oynayacağım. Online felan işim yok, internetim de yok.

Durmaplay şu piyasanın en güzel en kaliteli en hızlı ve en güvenilir sitelerinden birisidir, tereddüt etmeden alabilirsiniz.

Arkadaşlar selam. 5 TL-10 TL'ye satılan Epic hesaplarını almak istemiyorum. Bırakacağım linkteki GTA V neden ucuz acaba? Steam'da 150 TL iken burada neden 75 TL? Sizce paraya kıyıp Steam'dan almak mı mantıklı?

Ucuzken stokluyorlar, toptan Key falan alıyorlar gibi düşün.
DurmaPlay güvenilir sitedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı