GTA V ERR_FIL_PACK_3 hatası

MayDas

Femtopat
Daha fazla  
RAM
GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz CL16
Ekran kartı
Asus TUF RX 5600 xt
Anakart
Asus TUF B450-M Plus
İşlemci
AMD Ryzen 3500x
GTA V'e girmeye çalıştığımda oyun kapanıyor. Bazen ERR_FIL_PACK_3 hatası veriyor, bazen de hata vermeden kapanıyor. Oyunu Epic Games'den doğrulayınca da:

Epic Games Başlatıcısı 25.01.2022 22_17_23.png

Hatasıyla karşılaşıyorum. Oyunu bir kere silip tekrar yüklerdim fakat değişen bir şey olmadı.

Ayrıca dosyaları karıştırırken .dmp dosyaları buldum.

1e2d7b49-3f45-4292-8cae-3c8168f3d4d6.dmp - Microsoft Visual Studio 25.01.2022 22_29_38.png

Ve Olay Görüntüleyicisi'nde:

Kod:
Hatalı uygulama adı: PlayGTAV.exe, sürüm: 1.0.0.40, zaman damgası: 0x618d624c
Hatalı modül adı: PlayGTAV.exe, sürüm: 1.0.0.40, zaman damgası: 0x618d624c
Özel durum kodu: 0xc0000006
Hata uzaklığı 0x0000c9e0
Hatalı işlem kimliği: 0x2f04
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d81281ea4f7f27
Hatalı uygulama yolu: F:\Epic Games\GTAV\PlayGTAV.exe
Hatalı modül yolu: F:\Epic Games\GTAV\PlayGTAV.exe
Rapor kimliği: 3e97e623-b2fd-4ca5-a89f-81931be8d1ce
Hatalı paket tam adı:
Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

----------------------------------------------------------------------------------------

Windows aşağıdakilerden biri nedeniyle  dosyasına erişemiyor:  Ağ bağlantısında, dosyanın depolandığı diskte veya bu bilgisayara yüklenmiş depolama sürücülerinde bir sorun var; ya da disk yok.  Windows bu hata yüzünden Rockstar Games Launcher Redirector programını kapattı.

Program: Rockstar Games Launcher Redirector
Dosya:

Hata değeri Ek Veriler bölümünde listelendi.
Kullanıcı Eylemi
1. Dosyayı yeniden açın.  Bu durum, program yeniden çalıştırıldığında kendiliğinden düzelen geçici bir sorun olabilir.
2.  Dosyaya yine ulaşılamıyorsa ve:
    - Dosya, ağ üzerindeyse,  ağ yöneticinizin ağda bir sorun olmadığını ve sunucuyla iletişim kurulabildiğini doğrulaması gerekir.
    - Dosya, disket veya CD-ROM gibi çıkarılabilir bir diskteyse, diskin bilgisayara düzgün biçimde yerleştirildiğini doğrulayın.
3. CHKDSK komutunu çalıştırarak dosya sistemini denetleyin ve onarın. CHKDSK komutunu çalıştırmak için sırasıyla Başlat'ı, Çalıştır'ı tıklatın, CMD yazın ve Tamam'ı tıklatın. Komut isteminde, CHKDSK /F yazın ve ENTER tuşuna basın.
4. Sorun devam ederse, dosyayı yedek kopyasından geri yükleyin.
5. Aynı diskteki diğer dosyaların açılıp açılmadığını belirleyin. Açılmıyorsa, disk bozulmuş olabilir. Bu bir sabit diskse, daha fazla yardım için yöneticinize veya bilgisayar donanımı  satıcınıza başvurun.

Ek Veriler
Hata değeri: C000026E
Disk türü: 0

Hataları ile karşılaştım ama bir çözüm bulamadım.

Şimdiden teşekkürler :)

Eksik dosya olduğu için açmıyor.
Epic Games'e girip oyunu seçtikten sonra özelliklere basın başlangıç yerine - verify yazın yaklaşık 8 GB'lik bir dosya indirecek ve oyuna girebileceksiniz.

Geri
Yukarı