Çözüldü GTA V ERR_GFX_D3D_INIT hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oywle

Hectopat
Arkadaşlar, yardımlarınızı bekliyorum. Bilgisayarı sıfırladım, GTA V'i sildim tekrar yükledim ama hata cözüme kavuşmadı. Yardımlarınızı bekliyorum. Görselleri alta bırakacağım. FiveM ve Online'de değişik 2 hata alıyorum. Bu hatalar resimlerde mevcut.

Dosya Ekleri

• GTA 5 GFX HATA.png
    GTA 5 GFX HATA.png
    3,7 KB · Görüntüleme: 341
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    22,2 KB · Görüntüleme: 338
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgi kaydet dedikten sonra oluşacak dosyaları atın demek istedim. Çöktüğü zaman tüm logları o klasör içerisinde depoluyor.
tamamdır hemen link olarak atıyorum CfxCrashDump_2021_04_18_10_39_46
Bing Bar'ı yükleme diyecektiniz. DirectX kurulumundan çıkıp tekrar kurun. Bu defa Bing Bar'ı kurmadeniyorum.
Bing Bar'ı yükleme diyecektiniz. DirectX kurulumundan çıkıp tekrar kurun. Bu defa Bing Bar'ı kurmayın.

Tamamdır hemen link olarak atıyorum CfxCrashDump_2021_04_18_10_39_46

@Enes3078 hocam bir şey anlayabildiniz mi?

Son düzenleme:
ARM olan çalışmaz zaten, onu indirmeyin. x86 ve x64 olanlar insin sadece. Sorunu çözmeyecek muhtemelen ama çalışmayan DirectX kurulumu için de bunu deneyebilirsiniz.

Artı -1 Eksi
ARM olan çalışmaz zaten, onu indirmeyin. X86 ve X64 olanlar insin sadece. Sorunu çözmeyecek muhtemelen ama çalışmayan DirectX kurulumu için de bunu deneyebilirsiniz.

İnanın 1 haftadır her yolu denedim acaba sıfırdan format atıp temiz kurulum yapsam işe yararmı daha önce ayarlardan bilgisayarı sıfırladım bir sonuc alamadım

Düşük bir ihtimal ama bu attığım kurulumda da hata alırsanız DirectX kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Eğer böyle bir şey olursa da DirectX logları ile çözebiliriz sanırım. Dump inceleme hakkında bir fikrim yok @Enes3078 bilgilendirir sizi zaten o konuda.

Artı -1 Eksi
Düşük bir ihtimal ama bu attığım kurulumda da hata alırsanız DirectX kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Eğer böyle bir şey olursa da DirectX logları ile çözebiliriz sanırım. Dump inceleme hakkında bir fikrim yok @Enes3078 bilgilendirir sizi zaten o konuda.
verdiginiz programı indirdim ve kurdum herhangi biryere kurmam gereklimi yoksa kafama göre bi dosya secip yüklemem yeterli olurmu ?

Geri
Yukarı