GTA V fazla FPS almak

thisiskaan

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. GTA V bu aralar çok fazla oynuyorum. Oyunum orijinal Steam’den alınma. Ayarlar’da:
Texture, water quality high’da, reflection quality very high’ta, diğerleri normal’de oynuyorum. Çözünürlük 1366X768. Anisotropic filtering X4, tesellation normal. Bu ayarlarla rahatlıkla 35-50FPS arası oynuyordum. Bazı noktalarda 70FPS’i bile görüyordu.

Ama bu sabah çok ilginç bir şey oldu. Ekran kartını en yoran yerde bile 55FPS’deydi, ve 100FPS’e kadar çıkan yerler oluyordu. Bu beni acayip derecede şaşırttı. Overclock yapmadım, eminim. Sizce bu normal mi yoksa ekran kartı kendi kendine OC mu yaptı? Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

AMD A8 9600 3.4GHz / G.Skill Ripjaws V 8GB 2400MHz DDR4 / MSI R7 240 2GB 128bit / MSI A320M PRO-E / WD Caviar Blue 1TB 7200rpm / Corsair VS450 +80

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır çok mutluyum Şuan zaten ama ileride ekran kartına bi zarar falan gelecek diye korkuyorum.
Korkmayın. Kendi kendine o.c yapması gibi bir durum söz konusu değil. Benim arkadaşımda bir ara CS'de 300FPS alırken 700 almaya başladı. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı