Çözüldü GTA V FiveM "Could not load CitizenGame.dll" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

quartly6

Hectopat
Merhabalar. GTA V için FiveM yükledim. Açtığımda "Could not load CitizenGame.dll' hatasını alıyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Sorunu çözdüm. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar için nasıl çözdüğümü yazacağım.

Visual C++ uygulamasının bütün sürümlerini silip, Microsoft'un sitesinden 2019 güncelleştirmelerini içeren toplu paketleri yükledim.

Hocam Visual C++'nın 2019 sürümünü yükledim bende %20de kalma sorunu vardı düzelmedi başka öneriniz var mıdır ?
Visual 2019 İndirdiğimde seçenekler istedi ben seçmedim seçtiğimde 15 gb oluyordu sadece bir tane birsürü vardı hangilerini seçmeliyim ?

ben baya bi video izledim gta 5 fivem citizen game.dll hatası diye yapıyorum aynsını yine aynı hatayı alıyorum o vlc++ yıda indirdim hiç degişmedi yine aynı hatayı alıyo bana yardım olabilirseniz çok sevinirim

Beyler benim sorunum hala çözülmedi cidden bieln gbiri yokmu hep aynı hata kimse yardımcı olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…