Çözüldü GTA V FiveM "Could not load CitizenGame.dll" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

quartly6

Hectopat
Merhabalar. GTA V için FiveM yükledim. Açtığımda "Could not load CitizenGame.dll' hatasını alıyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Sorunu çözdüm. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar için nasıl çözdüğümü yazacağım.

Visual C++ uygulamasının bütün sürümlerini silip, Microsoft'un sitesinden 2019 güncelleştirmelerini içeren toplu paketleri yükledim.

Merhabalar. GTA V için FiveM yükledim. Açtığımda "Could not load CitizenGame.dll' hatasını alıyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Sorunu çözdüm. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar için nasıl çözdüğümü yazacağım.

Visual C++ uygulamasının bütün sürümlerini silip, Microsoft'un sitesinden 2019 güncelleştirmelerini içeren toplu paketleri yükledim.
Hocam Visual C++'nın 2019 sürümünü yükledim bende %20de kalma sorunu vardı düzelmedi başka öneriniz var mıdır ?
Visual 2019 İndirdiğimde seçenekler istedi ben seçmedim seçtiğimde 15 gb oluyordu sadece bir tane birsürü vardı hangilerini seçmeliyim ?

ben baya bi video izledim gta 5 fivem citizen game.dll hatası diye yapıyorum aynsını yine aynı hatayı alıyorum o vlc++ yıda indirdim hiç degişmedi yine aynı hatayı alıyo bana yardım olabilirseniz çok sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı