Çözüldü GTA V Franklin'in B görevi bozuk

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ysfakbyr06

Hectopat
GTA 5'te Franklin'in B görevi yapılmıyor. Bozuk. O görevi bir kenara atıp, YouTube'da görev açma videoları var, o videodan yapsam görevler gelir mi? Yoksa B görevinde kalır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sahildeki B görevinden mi bahsediyorsun?

GTA 5'te Franklin'in b görevi yapılmıyor. Bozuk. O görevi bir kenara atıp, YouTube'da görev açma videoları var, o videodan yapsam görevler gelir mi? Yoksa b görevinde kalır mı?

Eğer sahildeki B görevinden bahsediyorsan görev bozuldu tekrar gel diyorsa, bu hatayı ben de yaşadım. Görevi alabilmek evin karşısında küçük bir ada var o adaya açıktan yüz adadan da iskeleye doğru yüzüp görevi alabilirsin.
Sahildeki B görevinden mi bahsediyorsun?

GTA 5'te Franklin'in b görevi yapılmıyor. Bozuk. O görevi bir kenara atıp, YouTube'da görev açma videoları var, o videodan yapsam görevler gelir mi? Yoksa b görevinde kalır mı?

Eğer sahildeki B görevinden bahsediyorsan görev bozuldu tekrar gel diyorsa, bu hatayı ben de yaşadım. Görevi alabilmek evin karşısında küçük bir ada var o adaya açıktan yüz adadan da iskeleye doğru yüzüp görevi alabilirsin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı