GTA V görev gelmiyor

Limosed

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyuna başladım, oyuna girdiğimiz gibi başlayan soygun görevini bitirdim, Michael'ı açtım ve daha sonra görev gelmediğini anladım. Ara sıra haritada soru işaretleri çıkıyor oralara gidiyorum ama ana görevler neden gelmiyor bilmiyorum. Muhtemelen bir yeri okumadan geçtim ve orada ne yapmam gerektiği yazıyordu. Bilen varsa beni aydınlatabilir mi?

Diğer karakterleri dene ismini tam hatırlamıyorum uzun zaman oldu girmeyeli ama zenci olan adamda görev olur diye düşünüyorum.
Trevor açık değil nasıl açacağımı da bilmiyorum. Franklin'e de Michael'a da baktım bir görev göremedim. GTA V'i ilk kez bitirme amaçlı oynuyorum pek birşey bilmiyorum. Genelde hilelere abanıp şehirde kaos çıkarmak için oynuyordum :D.

Trevor açık değil nasıl açacağımı da bilmiyorum. Franklin'e de Michael'a da baktım bir görev göremedim. GTA V'i ilk kez bitirme amaçlı oynuyorum pek bir şey bilmiyorum. Genelde hilelere abanıp şehirde kaos çıkarmak için oynuyordum :D.

Hikayenin %40'lı bir yerinde sıkılıp zentorno+ölümsüzlük çok zevkli oluyordu 😀.

Hocam haritayı atarsanız oyunu bitirmiş biri olarak yardımcı olabilirim ayrıca soru işareti hangi renk?
Merhabalar. Haritadaki M ve F harflerinin Michael ve Franklin'i gösterdiğini sanıyordum ama yeni bir görev başlangıç yeriymiş :D. Michael'in görevine başladım kuyumcu soygununda Smart'ı seçtim ancak soygunu nasıl başlatacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Yukarı