GTA V Görüntü Kırılma Sorunu

bertugoyun

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5'i Epic Games'te yükledim sorunsuz şekilde internette böyle hata bulamadım hiç en son buraya yazdım
Ekran kartı: GT340
İşlemci: Q9400
RAM: 8

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA 5'i Epic Games'te yükledim sorunsuz şekilde internette böyle hata bulamadım hiç en son buraya yazdım
Ekran kartı: GT340
İşlemci: Q9400
RAM: 8

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu büyük ihtimalla yüklenirken olan bir hata sonucu olmuş sil baştan yükle 94 GB'yi

Benim oyun sürekli takılıyor Online'de beli süre sonra mavi ekran alıyorum.
Q9300.
GT730.
4 GB RAM.

Bilgisayar özellikleriniz düşük olduğu için olması gayet normal bence:(. Ekran kartı belleği, RAM vs. dolunca öyle hatalar doğabilir.

Bilgisayar özellikleriniz düşük olduğu için olması gayet normal bence:(. Ekran kartı belleği, RAM vs. dolunca öyle hatalar doğabilir.

Ama orada söylenen minimum ayarlara göre tam oluyor.

GTA 5'i Epic Games'te yükledim sorunsuz şekilde internette böyle hata bulamadım hiç en son buraya yazdım.
Ekran kartı: GT340.
İşlemci: Q9400.
RAM: 8.

RAM'inizin DDR kaç ve kaç MHz? (CPU-Z uygulamasından bakabilirsiniz)
Ama orada söylenen minimum ayarlara göre tam oluyor.
Bilgisayardan bilgisayara değişir. Tam olması önemli değil, kısacası o bi ticari bi taktik gibi birşey bence yanlış bilgilendirmek istemiyorum. Bize diyorlar ki sen bunu minimum bunla açarsın, ama sadece açarsın 😂

Bu büyük ihtimalla yüklenirken olan bir hata sonucu olmuş sil baştan yükle 94 GB'yi
2'inci kez farklı yerden yüklüyorum.
RAM'inizin DDR kaç ve kaç MHz? (CPU-Z uygulamasından bakabilirsiniz)

Bilgisayardan bilgisayara değişir. Tam olması önemli değil, kısacası o bi ticari bi taktik gibi birşey bence yanlış bilgilendirmek istemiyorum. Bize diyorlar ki sen bunu minimum bunla açarsın, ama sadece açarsın 😂
ddr 1333
2'inci kez farklı yerden yüklüyorum.

ddr 1333

Yeni konular

Geri
Yukarı