GTA V, GTX 1650 Super düşük FPS

• Konuyu başlatan Zue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu yeni indirdim açtım en yüksek ayarları yaptım fakat 40 FPS alıyorum ekran kartım GTX 1650 Super işlemcim i3-10100F oyunda en iyi ayarları söyleyebilir misiniz bu sisteme göre.

Deneme-yanılma yöntemiyle kendine uygun ayarları bulabilirsin fakat sonuç olarak sadece birkaç ayarı düşürmen yetecek. MSAA'yı 4x, Grass Quality'i Normal, Ambient Occlusion'u da High olarak ayarlarsan diğerlerini rahatça en yükseğe çekebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
40 FPS bu videoya göre çok az, ben senin yerinde olsam bu videodaki ayarların aynısını yapıp tekrar denerdim eğer gene düşük FPS alırsan bir problem var demektir.

Oyunu yeni indirdim açtım en yüksek ayarları yaptım fakat 40 FPS alıyorum ekran kartım GTX 1650 Super işlemcim i3-10100F oyunda en iyi ayarları söyleyebilir misiniz bu sisteme göre.

En yüksek ayarlar yerine texture ile Shadow'u yükseğe çekip diğerlerini ortaya çekerseniz çok rahat edersiniz birçok gereksiz güç tüketen detay var onları kendiniz seçip kapatın GTA 5 eski bir oyun ama nihayetinde hâlâ birçok günümüz oyununu solluyor 40 FPS en yüksek ayarlarda iyi bile vermiş rahat olun.

Artı -1 Eksi
En yüksek ayarlar hafife alınacak bir şey değil çok sağlam grafikler veriyor hiçbir sorun olduğunu düşünmüyorum ben ama siz isterseniz içinizi rahatlatmak için sizin sistem özelliklerinin kullanıldığı çok yüksek ayarlarda bir GTA V benchmark bulabilirsiniz bulursam bende atarım.

Online mı offline mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
40 FPS bu videoya göre çok az, ben senin yerinde olsam bu videodaki ayarların aynısını yapıp tekrar denerdim eğer gene düşük FPS alırsan bir problem var demektir.

Yaptım fakat hala aynı durum devam ediyor.

Hayır 16 GB

Yeni konular

Geri
Yukarı