GTA V GTX 1660 Ti FPS düşmesi

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTX 1660 Ti i5 9400F 8 GB RAM bilgisayarım var. Ama dünden beri oyun takılıyor (küçük takılmalar) nedeni nedir nasıl gidebilir? Önceden takılmıyordu silip Epic Games'ten yükledim takılmaya başladı.

GTA 5 çıktığında 8 GB RAM standarttı zaten. Oyun için 8 GB RAM yetiyor bence bir alakası yok ki zaten önceden takılmıyordu yazmış.

Ben de yeni sistem topladım ama imzam da yazan MSI Laptop'da +60 FPS High ayarda oynuyordum Online'da. Sürücülerinin güncel değilse güncelle, güç seçeneklerinden yüksek performansa al değilse.

Sorun RAM ile alakalı değil. Oyunu abartmayın RDR 2 2019 o bile 12 GB RAM istiyor. Güç seçenekleri Maximum'a alın ayarlardan. Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp nette var. Tertemiz bir kurulum yapın kesinlikle sorunun bundan olduğunu düşünüyorum. Ekran kartı sürücülerini üst üste kurduysanız drop gibi sorunlar takılmalar anlık FPS düşüşleri olabiliyor. 1660 Ti ile High ayarlarda sorunsuz oynaman lazım o oyunu. Dediğimi yap temiz kurulum yap düzelir.Windows arka tarafta veya NVDİA programı otomatik ekran kartı güncellemesi yapmış olabilir.

Geri
Yukarı