GTA V, GTX 630M ile açılır mı?

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle ben bundan 1 yıl önce rahatlıkla GTA V açabiliyordum, fakat şimdi Steam üzerinden sistem gereksinimlerine baktığımda GTX9800 istiyor ve araştırdığımda da GTX 9800 GTX 630M'den daha iyiymiş. Acaba ben şimdi GTA V indirirsem donanımdan dolayı laptop çökebilir mi? Ne olur yardım edebilir misin Recep abi?

Dipnot: Yine açabilirim fakat donanım çöker mi? Marka: Casper.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 9800 10 senelik kart, Gta 5'in de sistem gereksinimleri hayli düşük rahatlıkla oynarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar öncelikle ben bundan 1 yıl önce rahatlıkla GTA V açabiliyordum, fakat şimdi Steam üzerinden sistem gereksinimlerine baktığımda GTX9800 istiyor ve araştırdığımda da GTX 9800 GTX 630M'den daha iyiymiş. Acaba ben şimdi GTA V indirirsem donanımdan dolayı laptop çökebilir mi? Ne olur yardım edebilir misin Recep abi?

Senin ekran kartın daha iyi.

Donanım çökmesini ilk kez duyuyorum. En fazla oyun çöker. Denemenizde fayda var.

Yani demek istediğim bilgisayar açılmıyorya çöküyor sistem sonra format atmayana kadar düzelmiyor. Neyse kanka sen ve diğerlerine teşekkürler hemen indireceğim en fazla 3 saate iner Steam hızlı indiriyor.

GTX 9800 10 senelik kart, GTA 5'in de sistem gereksinimleri hayli düşük rahatlıkla oynarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen tüm ayarları Ultra yap 10 bile alamazsın.

ASUS N56vz laptop (11. yılını tamamladı) çok rahat oynanıyor bence o kartla oynanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı