GTA V güncelleme sonrası FPS düşüşü

tanbati.dursun

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar bir ara Online yüklenmesi için güncelleme getirdiler fakat oyunda story ve Online dahil Low ayarlarda 30 FPS oynuyorum ve güncellemeden önce 120 FPS vs. çıkıyordu. Bunu nasıl düzeltebilirim? Arkadaşlarımda da aynı sorun var hatta herkes de var bu sorun. Çözen varsa rica ediyorum yazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhabalar bir ara Online yüklenmesi için güncelleme getirdiler fakat oyunda story ve Online dahil Low ayarlarda 30 FPS oynuyorum ve güncellemeden önce 120 FPS vs. çıkıyordu. Bunu nasıl düzeltebilirim? Arkadaşlarımda da aynı sorun var hatta herkes de var bu sorun. Çözen varsa rica ediyorum yazsın.
Hocam grafik ayarlarınız sıfırlanmış yada performans ayarlarınızı sıfırlamış olabilir.

Hocam, Low ayarlar "GTA" oyunu için yükü işlemciye bindirir. Eğer ki işlemciniz eski, düşük veya kötüyse bu gayet doğaldır. güçlü veya orta halli bir ekran kartınız varsa ayarları orta-yüksek arası tutarak yükü ekran kartına bindirin. Belki de çözülür eğer çözülmezse başka bir şeyler önerebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı