Çözüldü GTA V güncellemeden sonra açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Efe can samsun

Kilopat
Daha fazla  
Oyun hiçbir hata vermiyor social club üzerinden almıştım güncelleme yapıp sayfa kapanıyor ama açılmıyor.

Adsız.png

Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Aynı sorun ile dün karşılaştım. Social Club'u tamamen kaldırıp tekrardan kurdum ve sorun düzeldi.

Not : İndirdiğim Social Club sürümü 65 MB civarındaydı. Rockstar'dan manuel olarak indirdiğimde sonuç alamadım.
81.59MB'lik bu güncelleme benim de 2 günümü yakmıştı. En sonunda oyunu silip yeniden yükledim. :) Umarım sorunu çözebilen biri çıkar yoksa sil baştan.

Aynı sorun ile dün karşılaştım. Social Club'u tamamen kaldırıp tekrardan kurdum ve sorun düzeldi.

Not : İndirdiğim Social Club sürümü 65 MB civarındaydı. Rockstar'dan manuel olarak indirdiğimde sonuç alamadım.

Çözüm

Rockstar silinmesi için oyunların silinmiş olması gerekiyor dedi. Yardımcı olabilir misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı