GTA V güncellemeden sonra tam ekrana geçince oyundan atıyor

yavuzfeti

Hectopat
Daha fazla  
İşlemci i7 9750H.
Ekran kartı GTX 1050 3GB.
RAM 8 GB.

Window modunda her şey gayet normal ama tam ekran yapınca pencere kenarları beyazlaşıp sanki yanıt vermiyor cevabı çıkacakmış gibi olacakken oyundan atıp Epic Games'i başlatıyor.
Sürücü güncellemeyi denedim.
GTA 5 paketini doğrulattırdım.
Cihazı yeniden başlattım.
Grafik ayarlarını düşürerek yeniden denedim her türlü sonuç aynı.
(Kurulu yama yok hiç)

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme, Windows güncellemesi mi, ekran kartı güncellemesi mi yoksa oyunun güncellemesi mi? Aynı sorun, farklı bir oyunda başıma gelmişti. Ekran kartı güncellemesi yaparken, "Acaba oyuna girsem ne olur?" diye düşündüm (Kötü şeyler oluyormuş.) ve oyuna girdim. Tam ekrana alınca oyun çöküyordu. Eğer ekran kartı güncellemesi sonrası bu sorun olduysa ekran kartı sürücünü DDU ile kaldırıp tekrardan kurabilir misin?

Güncelleme, Windows güncellemesi mi, ekran kartı güncellemesi mi yoksa oyunun güncellemesi mi? Aynı sorun, farklı bir oyunda başıma gelmişti. Ekran kartı güncellemesi yaparken, "acaba oyuna girsem ne olur?" Diye düşündüm (kötü şeyler oluyormuş.) ve oyuna girdim. Tam ekrana alınca oyun çöküyordu. Eğer ekran kartı güncellemesi sonrası bu sorun olduysa ekran kartı sürücünü DDU ile kaldırıp tekrardan kurabilir misin?

GTA V güncellemesi sonrası başladı sorun.

Geri
Yukarı