GTA V haritanın altına düşme

Thapena

Hectopat
GTA V'te ve FiveM'de arabayı hızlı kullanınca Map'in altına giriyorum. Bu durum neden oluyor? CPU'm oyundayken sürekli %100 olarak gözüküyor. Ekran kartın ise sürekli %5-10'lara inip tekrar %85-95'lere çıkıyor. Darboğaz söz konusu olabilir mi? Veya CPU'da sıkıntı olabilir mi? Sorun neden oluyor anlamış değilim. Sistemim RX570-i39100F-8 GB RAM) benchmark testim aşağıda.

Dosya Ekleri

• test.png
    test.png
    179,9 KB · Görüntüleme: 130
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı kullanımınız nedir muhtelen darboğaz var ya da ucu ucuna besliyor.
Ama o işlemcinin darboğaz yapmaması lazım aslında grafik ayarlarınız nedir acaba?

GTA V'te ve FiveM'de arabayı hızlı kullanınca Map'in altına giriyorum. Bu durum neden oluyor? CPU'm oyundayken sürekli %100 olarak gözüküyor. Ekran kartın ise sürekli %5-10'lara inip tekrar %85-95'lere çıkıyor. Darboğaz söz konusu olabilir mi? Veya CPU'da sıkıntı olabilir mi? Sorun neden oluyor anlamış değilim. Sistemim RX570-i39100F-8 GB RAM) benchmark testim aşağıda.
İşlemci kaynaklı, render işini o yapıyor.

cpu yetersiz(dir belki) dostum
windows aratma tuşuna basıp ArkaPlanUygulamaları yaz ve fotoğraftaki gösterdiğim yeri kapat %10luk cpu kullanımını azaltır ama ultra faydalı bi çözüm sunmaz bendede objeler yüklenmiyordu işlemci değiştirdim şimdi düzgün bende i5 var

Dosya Ekleri

• a111.png
    a111.png
    236 KB · Görüntüleme: 110

Geri
Yukarı