GTA V hesabına başkası girşi yaptı

Emiristy

Centipat
Daha fazla  
10 TL'ye Sitemsatış adlı siteden GTA 5'li Steam hesabı aldım, girdim. Bugün oynarken biri oyuna girdi, hile kodu yerinde bana sövdü. Offline'daydım. Bilgisayara virüs geçmiş midir, yoksa sadece Steam üzerinden mi oldu? (Formata götürdüm.)

Steam'de aktif şekilde oynadıysanız normal. Format atmalık bir şey yoktu ki :D 10 TL'ye aldığınız hesaplar yolcu geçen hanı gibi en az 20-30 kişi giriyor. Steam'i Offline'a alıp rahatça keyfinize bakabilirsiniz.

10 TL'ye Sitemsatış adlı siteden GTA 5'li Steam hesabı aldım, girdim. Bugün oynarken biri oyuna girdi, hile kodu yerinde bana sövdü. Offline'daydım. Bilgisayara virüs geçmiş midir, yoksa sadece Steam üzerinden mi oldu? (Formata götürdüm.)
Kardeşim Allah aşkına o tarz sitelerden hesap mı alınır ? O tür hesaplar genelde çalıntı oluyor.

O tarz siteler çalıntı hesapları size verirler yani normal böyle bir şeyle karşılaşman virüs yoktur formatta gereksiz.

Bu arada Steam'de aktif şekilde oynadığında hesaptakiler senin oyununa katılıp izleyebilir ya da müdahale edebilir oyununa.

Eğer hesap alıyorsanız böyle durumlar yaşanabilir çünkü tek hesabı bir sürü kişiye veriyorlar. Virüsle alakalı değildir büyük ihtimal.

Harfine kadar Aynı konu bugün açılmadı mı daha?Yoksa fena bi Deja Vu mu yaşadım?

Kardeşim Allah aşkına o tarz sitelerden hesap mı alınır? O tür hesaplar genelde çalıntı oluyor.

İlk defa bir deneyeyim dedim hiç de anlamam o işlerden.

Steam'de aktif şekilde oynadıysanız normal. Format atmalık bir şey yoktu ki :D 10 TL'ye aldığınız hesaplar yolcu geçen hanı gibi en az 20-30 kişi giriyor. Steam'i Offline'a alıp rahatça keyfinize bakabilirsiniz.

Bir an korktum virüs girdi diye en azından PC'yi temizledik 😄

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı