Çözüldü GTA V hikaye modunda "Çalışmayı Durdurdu" sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Oyunu oynuyordum yani sistemden yana sıkıntı yok. Öncelikle Menyoo Trainer indirdim ve çalıştı. Daha sonra sıkıldığım için polis modu indirdim, oyuna girdim kapanmadan oynadım ancak mod çalışmıyordu. Sitede kurulması önerilen modları kurmamıştım ondandır diye düşünüp o modları da kurdum. Kurmadan değişen dosyaların yedeklerini aldım ve attığım belgelerin dizinlerini not ettim (sıkıntı çıkarsa kolay sileyim diye) ve oyun açılmadan hata verdi (reboot or reinstall falan diyordu). Ben de son modları silip eski dosyaları geri yükledim ancak oyun yine çalışmadı. File check yaptım, launcher'dan verify yaptım (update ve dinput dosyalarını masaüstüne taşıdım) onları da geri yüklemesi gerekirken yüklemedi, internetten buldum yükledim o iki dosyayı. Çalıştı ama bu sefer de hikaye moduna girince yükleme ekranında "Çalışmayı durdurdu" hatası veriyor. (hata kodu falan yok)
Oyun dosyalarının sıfırını alabileceğim bir arkadaşım yok ve tekrar indiremem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk oyun dosyalarını değiştirdim ve Steam'den oynamıyorum direk RSG Warehouse ile oynuyorum.
Oh, hocam direkt oyunun dosyalarını değiştirdiysen maalesef yapabilecek tek bir şey var, yine Open IV kullanarak modları teker teker sileceksin. İndirdiğin modlar hala duruyorsa onların içindeki dosya yollarına ve dosyalara bak. Teker teker sil. Başka yapabilecek bir şey yok. Yüklediğin mod sayısına bağlı olarak bu süre uzar. Ama bayağı zor söyleyeyim. Keşke bize bir sorsaydın mod yüklerken. Nasıl güvenli bir biçimde yükleyeceğini söylerdim.

Modları sildim zaten hatta OpenIV bile sildim hiç mod yoktu. Sanırım yanlış dosyaları geri yüklemişim şu an update dosyasının içindekileri ve Launcher'ı silip PlayGTAV çalıştırdım ve şu an iniyor.

Modları sildim zaten hatta OpenIV bile sildim hiç mod yoktu. Sanırım yanlış dosyaları geri yüklemişim şu an update dosyasının içindekileri ve Launcher'ı silip PlayGTAV çalıştırdım ve şu an iniyor.
Mantıklı. Umarım çalışır dostum. Aynı duruma ben de JustCause 3'te düşmüştüm. Korkusunu iyi bilirim :D Ayrıca güvenli bir şekilde mod yüklemek için ayrı bir konu açıp beni etiketlersen anlatırım.

Bu arada sorun çözülmezse GTA 5'i kökten silip gece 2 ile 6 arası tekrar indirebilirsin. AKK'ye dahil olmuyor.

Son düzenleme:
Çalışacak, inanıyorum :D Olmazsa da büyük internet kafelere sorarım, vardır onlarda :D

İndirme tamamlandı ve oyun açıldı. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, sorun zarar görmüş dosyalarmış ama neden ekran kartıyla alakalı bir hata raporu verdi hala anlamadım. Bu arada güvenli bir şekilde mod yüklemeyi anlatan bir ticket açabilir misiniz @ykula ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı