Çözüldü "GTA V is Offline" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

oaronz

Centipat
Arkadaşlar günlerdir birçok çözüm yolu denedim ancak bir sonuca ulaşamadım.
Rockstar Launcher'ı silip yeniden yükledim,
Modemimin ve bilgisayarımın DNS adresini Google DNS yaptım.
Appmanifest dosyasını yeniledim,
Oyun dosyalarını doğruladım,
Belgelerden ve Rockstar Games klasörlerinden Social Club klasörlerini sildim. Ama hala bu sonucu alıyorum. Teşekkürler.

gtaekran.jpg

Çözüm
Online'ye girerken sağ altta 'initializing Social Club' diyor mu? Eğer diyorsa VPN ile girmeyi deneyin.
VPN ile de girdim ancak aynı sorun devam etti.
Bende de bu sorun vardı ve ne yaptıysam çözemedim. En sonunda şu şekilde çözüm buldum; telefonun internetinden girdim, üstte "has signed in" yazısı çıktıktan sonra oyundan çıktım, modeme bağlandım ve düzeldi. Ama bunu her gün yapmak gerekiyor her gün aynı hatayı veriyor çünkü.
Teşekkürler oldu gerçekten ama daha kalıcı bir çözüm önerecek olan varsa çok memnun olurum.
Yardımlar için teşekkürler modem ayarlarından Kanalı değiştirince sorun düzeldi.
Yardımlar için teşekkürler modem ayarlarından Kanalı değiştirince sorun düzeldi.
Bende de bu sorun vardı ve ne yaptıysam çözemedim. En sonunda şu şekilde çözüm buldum; telefonun internetinden girdim, üstte "has signed in" yazısı çıktıktan sonra oyundan çıktım, modeme bağlandım ve düzeldi. Ama bunu her gün yapmak gerekiyor her gün aynı hatayı veriyor çünkü.

Online'ye girerken sağ altta 'initializing Social Club' diyor mu? Eğer diyorsa VPN ile girmeyi deneyin.

Teşekkürler oldu gerçekten ama daha kalıcı bir çözüm önerecek olan varsa çok memnun olurum.

Çözüm

Hocam nasıl değiştirdiniz anlatır mısınız? Bir de bu kalıcı çözüm mü?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı