GTA V kaç GB?

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 2B
240 GB SSD ye kurarsanız yarısını feda edersiniz. Fakat oyundan soğumamak için özellikle online da SSD şart. Ben de bir kaç ek şey daha kurulu 101 GB yer kaplıyor.
Online’de SSD aman aman farkettirmiyor. Online’de en önemli faktör internet ve sunucuların durumu, SSD’si olan arkadaşımdan önce girdiğim bile oluyor. Dediğiniz sadece story mod için geçerli. Onda bayağı fark oluyor.

Online’de SSD aman aman fark ettirmiyor. Online’de en önemli faktör internet ve sunucuların durumu, SSD’si olan arkadaşımdan önce girdiğim bile oluyor. Dediğiniz sadece story mod için geçerli. Onda bayağı fark oluyor.

Online da özel oturum da görevlere girerken farkı hissetmiştim ben ya. Ama dediğin gibi story de daha da önemli olabilir çünkü yükleme ekranları oyundan soğutmak için birebir.

RDR2'de camış yazıyor XD.
İndirmede 88 GB ise onun açılmışı kim bilir kaç GB'fir. Harddiskte 111 GB alan var :D SSD'de 178. Kuramayacağım sanırsam. Herkese çok teşekkür ederim.

İndirmede evet 88 yazıyor, Rockstarda açılmışı da çok farklı değil merak etmeyin. 88.8 GB dosya boyutuna eriştiği gibi 95.5 GB civarında yer kaplıyor. Yani en azından bende bu şekilde gözüküyor şu an. Ama harici modlar/scriptler/eklenti vb gibi içeriklerle bu boyut daha da artabilir elbette.

Arkadaşlar konuyla alakasız olacak ama bu adamlar bütün Online yatırımını GTA 5 üzerine yaptı, 7 senedir bi' sunucuları düzeltemediler nasıl iş? Onu anlamadım niye Online'a girince oyun kasıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı