GTA V Kaplama Sorunu

gurenes

Hectopat
Yer
samsun
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
Merhaba arkadaşlar GTA V kurdum bugün oyunu en düşük ayarlarda oynuyorum donma takılma pek olmuyor açıkcası fakat tek sorun kaplamalar. Bir türlü akıcı bir şekilde gelmiyor, sistem yetmiyor desem oyun akıyor. Sadece kaplamalar da bir problem var geliyor gidiyor ama birtürlü stabiliteyi sağlayamıyor oyun. SSD ye kurulu birde bir çok yerde HDD den kaynaklı felan demişler ama. Heryeri aradım taradım hiçbir şekilde çözemedim acaba bilen eden yapan var mıdır? Oyun orjinal değil bu arada ama gördüğüm kadarıyla orjinalde de aynı sorun varmış.

Birde oyunda grafik belleğini 1024MB gösteriyor onu da anlamış değilim driverlar felan komple güncel.

Sistem:

AMD A10-4600M 2.3 GHZ - 8GB RAM - 1TB HDD 240GB SSD -2GB HD7670M Win 10 Lenovo Dizüstü

Yok arkadaş V7 updateyi indirdim kurdum 7GB lık 35FSP civarında akıyor oyun ama kaplamar daha da kötü oldu nasıl düzelteceğim ben bunu yav?

Arkadaşlar bir çözüm yolu da bu işte.

Adımlar:
  1. Bilgisayarınızı kapatın.
  2. Laptop ise bataryanızı çıkarın,masaüstü ise power kablosunu çıkarın veya gücü kesin.
  3. Güçü bir süpürge ile bileşenlere zarar vermeden tozları çekin fakat dikkat edin anakarta falan bir şey olmasın.
  4. Bilgisayarınızı soğutun.
  5. Laptop ise bataranızı takın,masaüstü ise power kablosunu takın veya gücü geri verin.
  6. Bilgisayarınız açıldığı zaman kendine gelmesini bekleyin.
  7. Bilgisayarınız'ın sesinde çok büyük bir azalma olacaktır.
  8. Grand Theft Auto V oyununu açın ve Setting>Graphics>Restore Default seçeneğine tıklayın(Türkçesi:Ayarlar>Grafik>Varsayılan'a Dön)
  9. Restore Default(Varsayılan'a Dön)seçeneğine tıkladıktan sonra muhtemelen oyunu yeniden başlatacaktır.
  10. Oyun açılınca "Online" seçeğine tıklayın.
  11. Keyifli Oyunlar...

Not:Bilgisayar bileşenlerine zarar gelir ve PC'nizde hata oluşursa "sorumluluk kabul etmiyorum".

İyi Günler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir çözüm yolu da bu işte.

Adımlar:
  1. Bilgisayarınızı kapatın.
  2. Laptop ise bataryanızı çıkarın,masaüstü ise power kablosunu çıkarın veya gücü kesin.
  3. Güçü bir süpürge ile bileşenlere zarar vermeden tozları çekin fakat dikkat edin anakarta falan bir şey olmasın.
  4. Bilgisayarınızı soğutun.
  5. Laptop ise bataranızı takın,masaüstü ise power kablosunu takın veya gücü geri verin.
  6. Bilgisayarınız açıldığı zaman kendine gelmesini bekleyin.
  7. Bilgisayarınız'ın sesinde çok büyük bir azalma olacaktır.
  8. Grand Theft Auto V oyununu açın ve Setting>Graphics>Restore Default seçeneğine tıklayın(Türkçesi:Ayarlar>Grafik>Varsayılan'a Dön)
  9. Restore Default(Varsayılan'a Dön)seçeneğine tıkladıktan sonra muhtemelen oyunu yeniden başlatacaktır.
  10. Oyun açılınca "Online" seçeğine tıklayın.
  11. Keyifli Oyunlar...

Not:Bilgisayar bileşenlerine zarar gelir ve PC'nizde hata oluşursa "sorumluluk kabul etmiyorum".

İyi Günler!
Çalışmayan bir yöntem.

Bu arada cevabı geç veriyorum kusura bakmayın. Çözüm:

GTA V dosya bütünlüğü tarama

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı