GTA V kaplamalar kayboluyor

İşletim sistemi
Windows 10

elementaly

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba GTA V oynarken para için gizli kutuların yerine bakmak için Alt+Tab yapıp Google'ye girdim.
Oyuna dönünce baktım ki yerdeki arabaların kaplamaları (yani renkleri ama farlardaki ışıklar hala gözüküyor) etrafdaki kaplamalar hepsi siyah olmuşdu havadaki parçacıklar gözüküyor ama kaplamalar yok, duvarların, yerlerdeki, yolların, kaldırımların ama otların, otlakların, ağaçların kaplamaları var. Karakter gözüküyor ama kıyafetleri falan nasıl çözeceğim?

Sistem.
4 GB RAM.
1GB ekran kartı (ATI 5450)
3.30 GHz.
i3 işlemci.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba GTA V oynarken para için gizli kutuların yerine bakmak için Alt+Tab yapıp Google'ye girdim.
Oyuna dönünce baktım ki yerdeki arabaların kaplamaları (yani renkleri ama farlardaki ışıklar hala gözüküyor) etrafdaki kaplamalar hepsi siyah olmuşdu havadaki parçacıklar gözüküyor ama kaplamalar yok, duvarların, yerlerdeki, yolların, kaldırımların ama otların, otlakların, ağaçların kaplamaları var. Karakter gözüküyor ama kıyafetleri falan nasıl çözeceğim?

Sistem.
4 GB RAM.
1GB ekran kartı (ATI 5450)
3.30 GHz.
i3 işlemci.

Bro aynı şey bende de oluyor sendeki sistemle minimum değerlerde oynayabilirsin RAM4 GB ekran kartında 1 GB o sistemle oynarken mecburen öyle oynuyor bende 512MB ekran karttı 8 GB RAM var ekran kartı gerektiğinde RAM'dan destek alıyor grafik ayarlarını düşür öyle dene.

Grafiklerin hepsi düşükde bir tek çözünürrlük 1024X720'de akici olsun diye DirectX yerini 11'den 10'a çektim oyundan çık gir yaparsam tam göreni içindeyim.

Ne kadar ayar varsa hepsini en düşüğüne çek çöüznürlükte dahil oyuna gir çık yap düzelmesi lazım ha bir de RAM'in yetersiz kalıyor olabilir.

Ne kadar ayar varsa hepsini en düşüğüne çek çöüznürlükte dahil oyuna gir çık yap düzelmesi lazım ha bir de RAM'in yetersiz kalıyor olabilir.

Çık gir yapınca düzeliyor ama bir anlamı kalmıyor... Ama birkaç şey yapınca düzeliyor(du) hatıylamıyorum Google'yi mi kapatıoyrdum onu yapınca dü<eliyordu bazen olmuyor.

Kısacası bilgisayarın yetersiz.

Çık gir yapınca düzeliyor ama bir anlamı kalmıyor... Ama birkaç şey yapınca düzeliyor(du) hatıylamıyorum Google'yi mi kapatıoyrdum onu yapınca dü<eliyordu bazen olmuyor.

Evet haklısın ama sistemin biraz kötü onun için böyle oynamaktan başka çaren yok aynısını bende yaşıyorum maalesef.

Geri
Yukarı