GTA V kış indirimlerinde ucuzlar mı?

Giray6161

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, GTA 5 almak için kış indirimlerini bekliyordum. Ancak GTA şu an Steam'de %50 indirimle 84.5TL'ye satılıyor. Gamesatış sitesinde 72TL. Merak ettiğim konu acaba kış indirimlerinde tekrar indirime girer mi? Kış indirimleri daha büyük oluyor diyorlar. GTA'nın indirimi de 20 aralıkta son yani kış indiriminden hemen önce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben alacak olsam, oyuna sahibim zaten, büyük indirimi beklerdim sonuçta hafta ortası indiriminden aşağı indirim yapmayacaktır büyük indirim gününde.

Kış indirimine girip girmeyeceğini nereden bilebiliriz? Bekleyip görmek lazım. 72TL GTA V için uygun, almak istiyorsanız alın gitsin.
Zaten bilebiliriz demedim. Belki böyle bir durumla karşılaşan vardır, büyük indirimden önce indirime girip sonrasında büyük indirimde tekrar indirime giren bir oyun olmuştur belki. Fikir danışıyorum yoksa dediğiniz gibi bekleyeceğiz.
Çok çok az oyun indirime girmiyor. Yüksek ihtimal girer diye düşünüyorum.
Ben alacak olsam, oyuna sahibim zaten, büyük indirimi beklerdim sonuçta hafta ortası indiriminden aşağı indirim yapmayacaktır büyük indirim gününde.
Ben de girer diye düşünüyorum ama bilemedim. Şu anki indirim de baya uzun süreli, hafta ortası indirimi değil sanırım. Tam kış indiriminden önce bitecek olması kuşkulandırdı biraz beni.
DurmaPLAY'den alabilirsin. İndirimler çok sağlam ve güvenli.
Oraya da bakıyorum şu an 80TL.

Zaten bilebiliriz demedim. Belki böyle bir durumla karşılaşan vardır, büyük indirimden önce indirime girip sonrasında büyük indirimde tekrar indirime giren bir oyun olmuştur belki. Fikir danışıyorum yoksa dediğiniz gibi bekleyeceğiz.

Ben de girer diye düşünüyorum ama bilemedim. Şu anki indirim de baya uzun süreli, hafta ortası indirimi değil sanırım. Tam kış indiriminden önce bitecek olması kuşkulandırdı biraz beni.

Oraya da bakıyorum şu an 80TL.
Hiç belli olmaz, girebilir de girmeyebilir de. Bence hazır 72TL iken alın gitsin, indirime girmezse daha pahalıya alacaksınız çünkü.

Hiç belli olmaz, girebilir de girmeyebilir de. Bence hazır 72TL iken alın gitsin, indirime girmezse daha pahalıya alacaksınız çünkü.
Evet haklısınız. Genelde böyle büyük indirimlerde GTA kesin indirime girdiği için biraz umudum vardı. Gamesataış sitesi Steamden daha uyguna satıyor o yüzden Steam kış indirimi yaparsa oradan daha uyguna alırım diye düşünmüştüm. Şu anki gibi, Steam'de 84 orada 72, ama riske girmeye gerek yok gibi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı