GTA V kodu kabul etmiyor

orhansercan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, dün indirimdeyken GTA 5 aldım ve oynamak için indirdim oyun inince bir kod kısmı geldi ve kodu girdiğimde bu kod çalışıyor gibi bir yanıt verdi. Oyun crack vs. değil ancak kabul edilmiyor. Ne yapmalıyım?

Merhaba, dün indirimdeyken GTA 5 aldım ve oynamak için indirdim oyun inince bir kod kısmı geldi ve kodu girdiğimde bu kod çalışıyor gibi bir yanıt verdi. Oyun crack vs. değil ancak kabul edilmiyor. Ne yapmalıyım?

Oyunu Steam'den aldıysan kodu girmeden indiremezsin diğer platformlarda öyle yani.

Kod kısmını ilk defa duydum nereden ve nasıl aldın kod ekranının fotoğrafını paylaşır mısın?

1667226845353.png

Kod kısmı bura hocam.

Rockstar desteğe yazın. İngilizce bir şekilde mail atmanız daha hızlı dönüş almanıza yardımcı olur. Rockstar bu konuda çok ilgili.

Steam'den veya Epic üzerinden alındıysa Social Club'a girdikten sonra kodu otomatik olarak etkinleştirmesi gerek. Otomatik etkinleştirilmişse kullanılıyor demesi normal.

Oyuna girdiğinizde oyun anahtarını mı soruyor? Steam bazen oyuna girerken "eğer oyun anahtarı isterse bu anahtarı girebilirsin" gibi bir bilgilendirme yapıyor. Bu kısım sadece kod penceresi çıkarsa geçerli. Çıkmıyorsa gerek yok demektir.

Sorun oyunu cracklemem değil steamden aldım cd keyi girdiğimde bu kod kullanılıyor olması.
Bu yüzden rockstara mail atacağım.İlginiz için teşşekür ederim iyi günler dilerim

Geri
Yukarı