Çözüldü GTA IV Aktivasyon Kodu Kabul Etmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berke ercan

Hectopat
Daha fazla  
Artık bıktım.
Geçen haftalarda Gta 4 almıştım.
Oyunu kurduktan sonra: Check ekranı geldi Serial ve Unlock Code istedi.
Kodları yazdıktan sonra kodu kabul etmedi.
@recepbaltas hocam Team Viewer'den yardım çekebilir misin ?
Oyuna giriş yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık bıktım.
Geçen haftalarda Gta 4 almıştım.
Oyunu kurduktan sonra: Check ekranı geldi Serial ve Unlock Code istedi.
Kodları yazdıktan sonra kodu kabul etmedi.
@recepbaltas hocam Team Viewer'den yardım çekebilir misin ?
Oyuna giriş yapmak istiyorum.

Ana konudaki çözümü uyguladınız mı uygulamadınız mı?

Son düzenleme:
Aynı bu hatayı alıyorum:

manual activation.jpg

Sorun PC'ye bağlanılarak çözülmüştür. Ana rehber, yamaların, bilgisayarını bu tür çöplüğe çevirip düşük yetkilerle kullanan kullanıcılar göz önüne alınarak, yönetici olarak çalıştırılması gerektiği bilgisi ile güncellenmiştir.

@Recep Baltaş Bir hatam daha oldu. Anlatayım:
Oyaptığın günden sonra oyunu açınca Games For Windows Live hatası vardı onu çözdüm.
Aradan iki gün falan geçti oyun açılmadı.
Bu sorun nedir ? Nasıl çözülür ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuyu özellikle ayırdım... Zira bir çift kelamım var.

Öncelikle konu bu konuya mesaj olarak atılmıştı: [Çözüm] GTA IV Aktivasyon Sorunu

Konudaki arkadaş Berke Ercan, yukarıdaki çözümü tam uygulamadığı halde şikayettini dile getirmiş. Sordum, ana konudaki çözümü uyguladın mı diye, uyguladım dedi... Bilgisayarını çöplüğe çevirdiğinden dolayı yönetici haklarını kaybetmiş. O yüzden kurulumları yönetici olarak çalıştırmak gerekiyormuş. Belki de hiç çalıştırmamış aslında yamaları. Tam olarak bilemiyorum.

Teamviewer ile bağlandığımda bilgisayarında tam yetkim yoktu. Alpemix kurdurdum ve sorunu çözdüm. Oyun açılır açılmaz, yani sorun çözülür çözülmez bağlantıyı kesti. Ne bir teşekkür, ne bir şey.

İki gün sonra geri geldi gördüğünüz gibi, oyunu yeniden bozmuş...

Sonra "oyunda ufak bir arıza çıkmış" gibi hiçbir anlam içermeyen bir çözüm yazmış. Burada çözümü yazmamak ceza sebebi. Burası "Çözdüm. Bye." deyip gidebileceğiniz yerlerden değil! Bunu önce kafanıza sokmanız gerek. Yoksa 1 ay cezayı alırsınız.

İkincisi, ben işimin gücümün arasında senin bilgisayarına bağlanıyorum, sorunu çözüyorum, sen teşekkür bile etmeden bilgisayarı suratıma kapatıyorsun. Bu nasıl bir terbiyesizliktir ya!

Berke'ciğim sana 1 ay uyarı vermiştim ama düşündüm de senin sütünü içip daha çok büyümen lazım. Onu biz bir yıl yapalım, seneye bu hatalarını düzelt, öyle gel. Hadi canım...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı