GTA V loading ekranı bitmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

TheHasmetli

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Bildiğimiz üzere GTA V Epic Games Store üzerinden 1 haftalığına ücretsiz oldu. Tabii bende çoğu insan gibi aldım. Oyunu ilk yüklediğim zaman bir sıkıntı yoktu ama şu an oyuna girip story mode ye bastığımda sürekli olarak o ekranda kalıyor herhangi bir donma yok sürekli yükleniyor(alttaki yuvarlak şey dönüyor) ama oyun açılmıyor. İnternette bir çözüm bulamadım. Oyun dosyalarını doğruladım, oyunu tekrar kurdum, dnss adresmi 8-8-4-4 yaptım hiçbiri işe yaramadı, buna bir çözüm bulalım. Şimdiden teşekkürler.

Ek Açıklama 2020-05-19 203730.png

Ka
Sunucularda sıkıntı olma ihtimali çok yüksek, ancak yine de başka yollar denemek isterseniz Belgelerim>Rockstar Games>GTA 5 üzeriden settings dosyasını silip dosya doğrulamayı deneyebilirsiniz.
Kankam bunu da denedim
Hiçbir yol, yöntem denemeyin. Sunucu yoğunluğu olduğu için, Benim başıma 5-6 kez gelmişti. Üstüne üstlük Steam sürümünde de olmuştu. O yüzden bekleyin.
Muhtemelen sorun bu 2 gündür kafayı yiyeceğim

Aynı problemi yaşayanlar azıcık araştırdım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
a bu arkadaş bir çözüm yolu bulmuş kimisinde olur kimsinde olmaz bir deneyin derim
Bende yine olmadı o ayrı
Arkadaşlar bu arada bir şey daha fark ettim Benchmark yaptığımda normalde 9-80 FPS'nin altına düşmezdi şu an 30-25 arası ne oluyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı