GTA V Mod Sonrası Corrupted Hataları

Favicon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşım GTA V hesabını attı. Ben de indirdim ve bayağı oynadım. Merak etmeyin sorun burada değil. Daha sonra mod yükleyim dedim. Open IV' a bulaşmak gibi salakça bir hata yaptım. Zaten online oynadığımı varsayarsak çok aptalcaydı. Neyse dedim bir de Native Trainer yükleyim dedim. Fakat gelen update e uyarlanmamış olucaktı ki versiyon desteklenmiyor dedi. Bu yüzden de GTA V açılmıyordu. Ben de gidip bütün dosyaları sildim Native Trainer ile ilgili. Fakat bunu yapınca oyun corrupted hatası verdi, ben de gidip verify çözümünü yaptım. Olmadı. Sonra da Open IV dan 2 dosyayı yükleyince olduğunu gördüm ve oyuna girdim. Online a tam girecektim ki Bana "You are attempting to access gta online servers with an altered version of the game" hatasını verdi. Ben de düzeltmeye çalışırken bir şeyler sildim ve tekrar corrupted hatası verdi. Yani büyük ihtimalle bazı dosyalarda hata var. Demin tekrar verify yaparken yine corrupted hatası verdi. Update.rpf gibi bazı dosyaların oynanmamışı gerekiyor herhalde. Bir çözümünüz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı