Çözüldü GTA V mors mutual açmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Niizy

Hectopat
Daha fazla  
GTA V de bir bug oldu ben yolda bulduğum vapid dominator isimli aracı tamirciye soktum. Ondan sonra 45 level olmama rağmen her şey açıktı. Bende dedim arabayı fulleyeyim arabayı kullanıyordum garaja attım sonra yine bayağı bir kullandım sonra 1 ay oyuna girmedim. Bugün oyuna girdiğimde araç yok oldu.

Çözüm
Mechanic de yok mors da yok garajda yok karakolda yok 400.000$ verdim modifiye için araca.

Garaja koyduktan sonra mı modifiye etmem lazm yoksa tam tersi mi?

Hayır arabayı sokakta bulduysan modifiyeciden sigortalatman lazım ancak o zaman patladında geri çağırabilirsin sigortalatmadıysanda garajından silinmesi normal 1 ay girmediysen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan bakabilirsin daha detaylı bulmak istiyorsan YouTube'ye
GTA 5 sokaktan alınan bir araba nasıl sigortalanır yaz.
Yolda bulduğun araç senin olmuyor garaja atınca önce modifiyeciye gidip sigortalatman lazım o zaman hep durur ve patlayınca Mechanic'den geri cağırabilirsin.

Mechanic de yok mors da yok garajda yok karakolda yok 400.000$ verdim modifiye için araca.
Yolda bulduğun araç senin olmuyor garaja atınca önce modifiyeciye gidip sigortalatman lazım o zaman hep durur ve patlayınca Mechanic'den geri cağırabilirsin.
Garaja koyduktan sonra mı modifiye etmem lazm yoksa tam tersi mi ?

Son düzenleme:

Garaja koyduktan sonra mı modifiye etmem lazm yoksa tam tersi mi?

Hayır arabayı sokakta bulduysan modifiyeciden sigortalatman lazım ancak o zaman patladında geri çağırabilirsin sigortalatmadıysanda garajından silinmesi normal 1 ay girmediysen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan bakabilirsin daha detaylı bulmak istiyorsan YouTube'ye
GTA 5 sokaktan alınan bir araba nasıl sigortalanır yaz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı