GTA V MX330 sistemde kasıyor

Ofbeeeee

Decapat
Daha fazla  
Sistemim DDR4 2666MHz 4x2 RAM i5 1035G1 3.60 GHz işlemci (Turbo Boost) ile MX330 2 GB ekran kartım var ve GTA 5 oynarken araba sürdüğüm zaman oyun oynanmaz hale geliyor ama arabadan inince normal bir şekilde ilerliyorum. Kasmıyor ayarları vb. de düşürdüm yükselttim GTA'yı indirdiğim zaman SSD de 45-50 GB yer kalıyor: Bu yüzden kasma olur mu yazma hızı vs.?

Sistemim DDR4 2666MHz 4x2 RAM i5 1035G1 3.60 GHz işlemci (Turbo Boost) ile MX330 2 GB ekran kartım var ve GTA 5 oynarken araba sürdüğüm zaman oyun oynanmaz hale geliyor ama arabadan inince normal bir şekilde ilerliyorum. Kasmıyor ayarları vb. de düşürdüm yükselttim GTA'yı indirdiğim zaman SSD de 45-50 GB yer kalıyor: Bu yüzden kasma olur mu yazma hızı vs.?
O işlemcinin kendini sınırlama özelligi var en ufak ısınmada yavaşlıyo youtube'a intel dptf kaldirma yaz bir adamin videosu vardi unuttum ismini simdi onun dediklerini yap islemci isiniyo ancak kendini yavaslatmiyo.

SSD markası çöp değilse sanmıyorum ondan olacağını. Kaldı ki ben harici harddiskte oynuyorum oyunları.
BIOS'da güç tasarrufu modu mu açık? Ya da Windows'taki pil ayarları=en iyi pil mi?

O işlemcinin kendini sınırlama özelligi var en ufak ısınmada yavaşlıyor YouTube'a Intel dptf kaldirma yaz bir adamin videosu vardi unuttum ismini simdi onun dediklerini yap islemci isiniyor ancak kendini yavaslatmiyor.

Videoda anlatan arkadaşın dediği gibi yaptım klasörün içinde dptf ile başlayan bir dosya yok ve bilgisayar Dell marka değil Acer Aspire A315-57G

Model NVMe wdc PC SN530 sdb.
SSD markası.

Son düzenleme:
Anladım, işlemci ekran kartı ısısı oyundayken ne durumda?

80 90 derecelerde geziniyor ısı açısından sıkıntım yok soğutucu stant kullanıyorum ancak o şu an serviste bü yüzden test yapamayacağım yapsam bile atmam sağlıklı olmaz zaten soğutucu olmadan kasıyor böyle direk kasar YouTube'dan birkaç video izledim commandline.txt adında bir dosya oluşturup -memrestrict 209715200 -gpucount yazıp oyun klasörüne atıyor ve araba sürerken kasma durumu kayboluyor soğutucum geldiği zaman testleri yapıp paylaşacağım ama sıcaklık açışından sorun olmadığını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı