GTA V nasıl ucuza alınır?

Oesadn

Centipat
Daha fazla  
Selam. Bir arkadaşım birkaç gün önce GTA V almış ve SE nde al diye tekrarlıyor. Online oynarız, sarar diye ben de Steam fiyatına baktım ama bakmaz olaydım. Kaç sene önce çıkmış bir oyunun bu kadar pahalı olması çok saçma. Kısaca sorum nasıl ucuza GTA V alabilirim. Key veren sitelerin hangisinden almalıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Bir arkadaşım birkaç gün önce GTA V almış ve SE nde al diye tekrarlıyor. Online oynarız, sarar diye ben de Steam fiyatına baktım ama bakmaz olaydım. Kaç sene önce çıkmış bir oyunun bu kadar pahalı olması çok saçma. Kısaca sorum nasıl ucuza GTA V alabilirim. Key veren sitelerin hangisinden almalıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Hala fiyatı ucuz hocam.

Steam Key olarak daha ucuz satan bir yer olsa bilirdik diye düşünüyorum. Oyun indirimde çok pahalı değil aslında.

İndirimde 275 TL'ye düşüyor hocam. Gayet ucuz.

Hocam göremedim atar misiniz? Hocam arti bir oyuna 275 lira vermek aşırı mantıksız sadece bir oyun yani hem PC için para veriyoruz hem oyunlar için aldığım oyunların fiyatı pcmden daha pahalı oldu.

Hocam göremedim atar misiniz?

Hocam göremedim atar misiniz? Hocam arti bir oyuna 275 lira vermek aşırı mantıksız sadece bir oyun yani hem PC için para veriyoruz hem oyunlar için aldığım oyunların fiyatı pcmden daha pahalı oldu.

Bunun sorumlusu Rockstar değil hocam. Bekleyin kapı çalıyor.

Hocam arti bir oyuna 275 lira vermek aşırı mantıksız sadece bir oyun yani hem PC için para veriyoruz hem oyunlar için aldığım oyunların fiyatı pcmden daha pahalı oldu.
Alışsanız iyi edersiniz çünkü AAA oyunlar için 270TL en ucuz fiyat oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı