GTA V ön yüklemeye ne zaman açılacak ?

Bence 2 hafta kala açılması lazım boyutu fazla ve çok bekleniyor ama en kötü 1 hafta kala açarlar gibi geliyor bana. Doğrusu kodlar gelsin bir steam kod mu değil mi bir bakalım önce.

50 gb boyutunda bir oyun ve çok bekleniyor xbox için bir hafta önceden ön yüklemeye açılmıştı. Yani 1 gün öncesinde açılacağını sanmıyorum. 2 hafta dememin sebebi playstore'un akn indirimi tam o tarihte başlıyor ve resmi fragmanda o zaman geliyor sadece tahmin.

50 gb boyutunda bir oyun ve çok bekleniyor xbox için bir hafta önceden ön yüklemeye açılmıştı. Yani 1 gün öncesinde açılacağını sanmıyorum. 2 hafta dememin sebebi playstore'un akn indirimi tam o tarihte başlıyor ve resmi fragmanda o zaman geliyor sadece tahmin.
Konsoldan bir bilgim yok ama BF Hardline 1 gün önce açılmıştı sanırsam ve oda 50 gb idi. Ama 1 hafta önce olursa güzel olur. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı