GTA V offline mod açılıyor

theBBA

Decapat
Daha fazla  
Selam. Fotoğrafdaki gibi oluyor ve sanırsam bu yüzden FiveM'e giremiyorum. Yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• activation.png
    activation.png
    56 KB · Görüntüleme: 54
  • offline.png
    offline.png
    10 KB · Görüntüleme: 56
Selam. Fotoğrafdaki gibi oluyor ve sanırsam bu yüzden FiveM'e giremiyorum. Yardım eder misiniz?

Aynısını 4-5 gündür yaşıyorum oyun açılmadan önce Social Club'a bağlanmasını bekliyorum uzun süre yükleniyorda kalıyor ve offlinea atıyor silip kaldırmayı denedim bu sefer de Social Club sitesine giremedim ve Steam'den indirdim yine aynı.

Daha önce Online oynadınız mı? Online modda hile kullandıysanız ya da bir hileci sizinle uğraştı mı?
En son arkadaşımla bizim başımıza gelmişti. Çözümü basit. Rockstar Launcher ve Rockstar Game Service'yi silip bilgisayarı yeniden başlatıp GTA V'i çalıştırmanız gerekiyor.

Daha önce Online oynadınız mı? Online modda hile kullandıysanız ya da bir hileci sizinle uğraştı mı?
En son arkadaşımla bizim başımıza gelmişti. Çözümü basit. Rockstar Launcher ve Rockstar Game Service'yi silip bilgisayarı yeniden başlatıp GTA V'i çalıştırmanız gerekiyor.
Tam bunu yazacaktım yerime yazmışlar

Emin değilim ek olarak social club'u da silmek gerekiyordu sanırım 2 3 yıl oldu başıma geleli tam hatırlamıyorum

Bazı mod menülerinde aşırı uçuk şeyler var. Sonsuza kadar giriş ekranında bırakabiliyor. Hesabınıza ban yedirtebiliyor ve örnekte olduğu gibi hiçbir şekilde oyuna da giremeyebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı