GTA V Online Araba Kayboldu

bende sigorta sirketi yok sadece mechanic var
Sigorta şirketinin adı 'Mors Mutual İnsurance' orayı telefondan arayın ekranın sağ üst köşesinde geri almak için ödemeniz gereken miktar yazıyor olacak kabul edin ondan sonra araç garajınıza otomatik gelicek bu süre içinde garajda beklemek yerine dışarıda biraz oyalanabilirsiniz.Geri gelince aracınızı en son nasıl bıraktıysanız o şekilde bulacaksınızdır.

Sigorta şirketinin adı 'Mors Mutual İnsurance' orayı telefondan arayın ekranın sağ üst köşesinde geri almak için ödemeniz gereken miktar yazıyor olacak kabul edin ondan sonra araç garajınıza otomatik gelicek bu süre içinde garajda beklemek yerine dışarıda biraz oyalanabilirsiniz.Geri gelince aracınızı en son nasıl bıraktıysanız o şekilde bulacaksınızdır.
Hocam çok teşekkür ederim sırf sana teşekkür etmek için üye oldum sayende 500.000$ lık arabm geri geldi

Arkadaslar ben yeni bir araba almisdim bunu modifiye edip garajima koydum daha sonra gider ken yol dan bir araba karsima cikdi ve garajima sokdum ve bir yazi cikdi ve ben olesine bastim okumadan ve beni garajda araba yer degistirme yerine aktardi ve bende yeni aldim arabayi secdim ve ondan sonra arabami birdaha goremedim eger bilen arkadaslar varsa cozum yolunu yazsin

Arkadaşlar ben yeni bir araba almisdim bunu modifiye edip garajima koydum daha sonra giderken yoldan bir araba karsima cikdi ve garajima sokdum ve bir yazi cikdi ve ben olesine bastim okumadan ve beni garajda araba yer degistirme yerine aktardi ve bende yeni aldim arabayi secdim ve ondan sonra arabami bir daha goremedim eger bilen arkadaşlar varsa cozum yolunu yazsin.

Dostum selam aynı sıkıntıyı bende yaşadım 20.09.2016 itibarıyla 10 arabam vardı 11 inci arabayı getirdim herhangi biriyle değiştirdim ve arabam kayboldu mekanik ve mors u aradım polis yerine gittim arabamı bulamıyorum yardım edebilir misiniz?

Geri
Yukarı