GTA V Online arabaları hikaye modunda da var mı?

Evet trainerlar ile alınabiliyor olması lazım ancak bazı araçları trainer ile alsanız bile oyun çökebiliyor, bunun için de ayrı ayrı scriptler oyuna yüklenebiliyor biraz modlama bilgisi gerektirebilir yer yer.

Evet trainerlar ile alınabiliyor olması lazım ancak bazı araçları trainer ile alsanız bile oyun çökebiliyor, bunun için de ayrı ayrı scriptler oyuna yüklenebiliyor biraz modlama bilgisi gerektirebilir yer yer.
Oyunun araçlardan kaynaklı çökeceğini sanmıyorum.

Trainer ile alırsın ama o trainer yüklüyken yanlışlıkla online 'a girersen ban yersin.

Peki bu scriptleri biliyor musunuz?

Trainer ile alırsın ama o trainer yüklüyken yanlışlıkla Online'a girersen ban yersin.

Yok hocam Online oynama taraftarı hiç değilim.

Hocam kurulu zaten o başka bir şey gerekli mi?
içinde her şey vardır, uzun zaman oldu GTA 5 'e mod yapmayalı, unuttum açıkçası. Oyunun kurulu olduğu yere at dosyaları, bak bakalım çalışacak mı? Çalışmaz ise galiba Open IV diye bir program ile beraber bazı scriptler yüklüyordun.

Trainer ile alırsın ama o trainer yüklüyken yanlışlıkla Online'a girersen ban yersin.

Çökme derken araçlardan kaynaklı değil de daha çok trainerın kendisinden kaynaklı gibi geliyor bana. Ben birkaç yıl önce GTA Online'a gelen bir aracı story üzerinde trainer ile çağırdığımda oyun bir anda yanıt vermeyi durduruyordu, trainera gelen bir ya da iki güncelleme sonra bu sorun ortadan kalkmıştı.

Çökme derken araçlardan kaynaklı değil de daha çok trainerın kendisinden kaynaklı gibi geliyor bana. Ben birkaç yıl önce GTA Online'a gelen bir aracı story üzerinde trainer ile çağırdığımda oyun bir anda yanıt vermeyi durduruyordu, trainera gelen bir ya da iki güncelleme sonra bu sorun ortadan kalkmıştı.

Trainerden spawn ediyorum ama 1 saniye sürmeden siliniyor araba çözümü var mı bunun?

Geri
Yukarı