GTA V Online Girilmiyor

299412

Hectopat
Oyuna girmeye çalıştığımda bu hatayı veriyor, direkt offline atıyor. Arkadaşımda girdi bende girmedi. Yardım edebilecek var mı?

1589975282341.png

Oyunda vakit geçirmen falan gerekmiyor yanlış bilgilendirme yapmayın. Rockstar sunucuları GTA 5 bedava olduğundan beri çok yoğun ve hala çözüm bulamadılar. Tekrar denemekten başka bir çaresi yok mecbur beklemelisiniz.

Bende nedense sıkıntısız giriyor burada sorunu çözmeye çalışıyoruz oyundan anlamadığınız ne kadar belli.

Bende nedense sıkıntısız giriyor burada sorunu çözmeye çalışıyoruz oyundan anlamadığınız ne kadar belli.
GTA serisinin neredeyse tüm oyunlarını online oynadım aynı sorunu Rockstar desteğe da yazan onlarca insan var. Maalesef bir çözümü yok bunun Rockstar'ı yeniden kurmayı deneyebilir, bazıları sorunu böyle çözmüş. Oyundan kimin anlayıp anlamadığı belli oluyor.
Rockstar Games Customer Support inceleyin.

GTA serisinin neredeyse tüm oyunlarını Online oynadım aynı sorunu Rockstar forumuna da yazan onlarca insan var. Maalesef bir çözümü yok bunun Rockstar'ı yeniden kurmayı deneyebilir, bazıları sorunu böyle çözmüş. Oyundan kimin anlayıp anlamadığı belli oluyor.

Aynen kardeşim herkes cahil bir sen akıllısın bu kafayla devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı