GTA V Online giriş yapılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Fortis1

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB Ram
Ekran kartı
RTX 3060 12 GB (Asus)
Anakart
Bilmiyorum.
İşlemci
İ3 13100F
Merhaba yakın zamanda GTA V satın aldım ve Online girmeye çalıştım daha öncesinde Rockstar hesabım vardı Steam ile bağlantılı, girmeye çalıştığımda ise her seferinde böyle diyordu ama diğer arkadaşlarım Online'ye bağlanabiliyordu hala çözemedim sorun nedir?

Not: Ethernet ile bağlanıyorum.
Oyunu sil yükle yaptım, modemi resetledim, güvenlik duvarı açtım kapattım hiçbir şey değişmedi.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-15 223316.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-15 223316.png
    36,5 KB · Görüntüleme: 29
  • Ekran görüntüsü 2023-10-15 202155.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-15 202155.png
    414,5 KB · Görüntüleme: 28
Hocam ya VPN kullanacaksınız yada Rockstar Support'dan yardım alacaksınız. Ben Rockstar Support'dan yardım alarak çözdüm sorunu. Böyle modeme reset atmak gibi şeyler bu hatayı çözmez.

Merhaba yakın zamanda GTA V satın aldım ve Online girmeye çalıştım daha öncesinde Rockstar hesabım vardı Steam ile bağlantılı, girmeye çalıştığımda ise her seferinde böyle diyordu ama diğer arkadaşlarım Online'ye bağlanabiliyordu hala çözemedim sorun nedir?

Not: Ethernet ile bağlanıyorum.
Oyunu sil yükle yaptım, modemi resetledim, güvenlik duvarı açtım kapattım hiçbir şey değişmedi.

Turkcell 1000 Mbps internete geçtiğimde Assetto Corsa, GTA V gibi oyunlarda bağlanamama sorunu yaşıyordum. Statik IP alarak çözmüştüm.

Herhangi bir VPN ya da DNS kullanıyor musunuz?

Herhangi bir VPN ya da DNS kullanıyor musunuz?
Kullanmıyorum hocam sadece düşündüğüm bir şey var, benim kullandığım internet normalde Superonline ama evde daha çok yere çekmesi için Redline Router kullanıyorum belki ondandır diye düşündüm ama sanmıyorum cevabınız nedir?

Kullanmıyorum hocam sadece düşündüğüm bir şey var, benim kullandığım internet normalde Superonline ama evde daha çok yere çekmesi için redline router kullanıyorum belki ondandır diye düşündüm ama sanmıyorum cevabınız nedir?

Evet sanırım olabilir.

1697466874723.png

Böyle bir şey var ama pek bir bilgim yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı