GTA V Online GTA V'ı çıkınca kapanacak mı?

İmkanı yok kapanmaz. Rockstar 1 kuruş bile kazandığı yeri kapatmaz, ikisi de açık kalır. EA bile FIFA'ları 4 yıl sonra kapatıyor, FIFA19'un server'ları bu sene kapanacak, Rockstar hiç kapatmaz.

Aslında oyun PS3 için bildiğim kadarıyla daha önce kapatıldı, ancak GTA V'ı için pek çok sistem yetersiz kalacağı için Rockstar'ın bir süre daha düşük bütçeli sistem kullanıcılarından daha para kazanmayı bırakmak istemeyeceğini düşünürsek bir süre daha kapanmaz. Ancak bunu ömür boyu kapatmak olarak düşünmemek lazım.

Mod arkadaşların sorunu ne acaba buraya VI yazmıştım tutup V yapmışlar sonra ban atmışlar komiksiniz.
Arada oluyor harbiden öyle. :)

Bu arada konu hakkında yorumum 2-3 yıldır GTA Online'ın en büyük Discord sunucusunda yöneticiydim. Bence kapanması yerinde olur. Yeri geldi modderlardan oyun oynayamazdık. Rockstar o kadar salmış durumda. Online kapanmasa bile boşlanacağı kesin.

Arada oluyor harbiden öyle. :)

Bu arada konu hakkında yorumum 2-3 yıldır GTA Online'ın en büyük Discord sunucusunda yöneticiydim. Bence kapanması yerinde olur. Yeri geldi modderlardan oyun oynayamazdık. Rockstar o kadar salmış durumda. Online kapanmasa bile boşlanacağı kesin.
Boslansin ben ev 2 3 araba almak istiyorum daha hiç online oynamadım oyunda 8F drafter var hoşuma giden onu istiyorum bu kadar.

İmkanı yok kapanmaz. Rockstar 1 kuruş bile kazandığı yeri kapatmaz, ikisi de açık kalır. EA bile FIFA'ları 4 yıl sonra kapatıyor, FIFA19'un server'ları bu sene kapanacak, Rockstar hiç kapatmaz.
Hocam EA'in sunucuları 4 yıl sonra kapattığına emin miyiz? 2021'de hala Fifa 15 online oynuyordum.

Geri
Yukarı